Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpe pincser vagy törpe tacskó?

Törpe pincser vagy törpe tacskó?

Figyelt kérdés

Ez a két kutyafajta tetszik igazán. Szeretem az állatokat, de lakásban nem tartanám. Télen meleg helyen lenne "háza", ám kint lakna és szaladgálna a kertben.

Melyik kutyát kellene választanom? Egyéb tapasztalatok ezekkel a fajtákkal kapcsolatban?



2014. aug. 20. 16:46
 1/2 molly3 ***** válasza:

Nekem törpe tacskóm van:). Nagyon aranyos,ragaszkodó fajta Kicsit makacs de jutalomfalattal az enyém nagyon hamar megtanulta a vezény szavakat. (a nagyon hamar olyan 10 percet jelent de persze az első pár trükk nehezebb lesz de ha belemegy gyorsabban tanul).Ha póráz nélkül sétálunk nem megy el messze max fut icit de odajön a hívószóra.Ha úgy gondolna,hogy a semmiért szidtad le akkor megsértődik amit én nagyon birok olyan mint egy kisgyerek. Nem ismer félelmet az enyém élete árán is megvédene és sok tacsi ilyen. Imád a közeledben lenni. Nekünk is kinn van és tudja hogy nem is jöhet be de ha tüzijáték van vagy vmi akkor bejön. A gerincére figyelni kell,hogy ne sokat lépcsőzzön! Én ennek a fajtának a szerelmese lettem!

A törpe pincser egyik bnőmnek van szoktuk sétáltatni őket. ez a Kkutya is hűséges de nagyon makacs és póráz nélkül elmegy az a gond vele. Meg vigyázni kell a lábára mert nagyon törékeny. Aranyos fajta de én inkább tacsis vagyok:)

2014. aug. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Korrekt válasz, köszönöm szépen!

Szüleimnek tacsija van most is, ill. keverék, de nagyon tacsis, szeretem én is.

Foxim is volt régebben, aztán jagd terrierem, de utóbbit kezelhetetlennek találtam, igazi vadászkutya valóban.

Viszont megtetszett általa a fekete-cser szín, dobermann már nagy lenne, a pincser és a tacsi kicsi, de remélhetőleg messze nem olyan "problémás", mint a jagd.

2014. aug. 21. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!