Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hány euró lenne eltartani egy...

Hány euró lenne eltartani egy hörcsögöt?

Figyelt kérdés
(Németországban lakom, ezért kérem euróban.)

2014. aug. 22. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Úgy emlékszem volt már ilyen kérdés, oda is leírtam mindent, de akkor még egyszer:


1000 Ft egy zsák alom, ami akár 1-2 hónapig is elég

3000 Ft körüli van a száraz táp, de több mint 2 hónapig elég

Természetesen a víz, amit fillére pontosan nem számolok ki :D

+A magunknak vásárolt zöldségekből/gyümölcsökből naponta kap, de hát egy fél gerezd alma árát szerintem nem érdemes kiszámolni


Összességében szerintem 2000-2500 Ft-nál nem több, max akkor hogyha veszek neki valami plusz rágcsát, ami szintén nem túl gyakori, mert egy rudat több mint egy hónapig elrágcsál.


Ez forintba van, de ötletem sincs, hogy kint mennyibe kerül az alom/eledel meg a zöldségek. Ha átváltom az itthoni árakat akkor 6-8 Euro egy hónapban, de szerintem a te esetedben egyszerűbb ha bemész egy állatkereskedésbe és megnézed mi, mennyibe kerül :)

2014. aug. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm
2014. aug. 23. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!