Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek EZ mi? (kép) SOS!

Szerintetek EZ mi? (kép) SOS!

Figyelt kérdés

Most készülök lefeküdni, és mikor becsuktam az ablakot ez fogadott a párkányon belül, a szúnyogháló viszont egész nap le volt húzva!!!! Egérürülék??? Panelban??? A 6.-on??? Nem merek így lefeküdni, mit csináljak???

[link]


2014. aug. 22. 21:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

De most ez komoly? Panelban megél az egér?? És hol jött be?? Nehogy a betonon átrágja magát! Az összes szellőzőnk szűrős, a strang is zárt, nem is kopogott be a bejárati ajtón...

Kaja nálunk sosincs elől, bár tudom, nekik ez nem szempont. Jajj, jajj, jajj...

2014. aug. 22. 22:21
 12/12 julcsika01 ***** válasza:

szerintem ez egérkaki.


en most voltam taborban ahol szinten egér lakott a szobakban. egy kartonlapot összeragasztóztunk és tettunk rá egy sajtos chipset meg egy kalácsdarabot. egy óra mulva már a csabdában volt. jóhír hogy meglett. rosszhír hogy sajna beledöglött reggelre a ragsztóba, mert hiaba szedtuk le a lapról, ragasztós maradt és meghalt. aztan jó büdi lett

2014. aug. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!