Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak vele ha ezt...

Mit csináljak vele ha ezt teszi? ://

Figyelt kérdés

Az egyik aranyhörcsögöm szokta rágni a ketrecrácsot!van neki rengeteg játéka,ennivaló-innivaló,fogkoptató,mókuskerék...stb!

Azt olvastam hogy unatkozik,vagy csak ki akarna jönni!Éppenséggel kibírnám venni kézhez van szoktatva beletehetem hörcsöglabdába,de azért mi mást tudnék vele csinálni?Félek hogy egyszer elrágja a rácsot és kiszökik,de abba lehet hogy belehal mivel polcon van a ketrece!Igaz benne nincs annyi erő mint a másikban mert ő simán kirágja magát,ezért a másikat terráriumba költöztettük!Mit kezdjek a másaikkal?Máshova...pl terráriumba nem tudom tenni!



2014. aug. 30. 07:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hát pedig azt kell!

Ha kirágná, tedd gyorsan egy dobozba, és másnap vegyél egy terráriumot!

vagy épp most vegyél egyet, és ha majd kirágja, akkor beleteszed.

Miért is nem tudsz venni?

2014. aug. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mivel a ketrec került 10 910Ft-ba és az már rohadt sok lenne!Volt 1 terráriumunk de abban a lány lakik!Összetenni nem fogom őket mrt kinyírják egymást!Valahogy megoldom,de még nem vészes a ketrec még csak most kezdte el rágni!

pár perce lefeküdt aludni szóval most jó!

2014. aug. 30. 07:19
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
vennél egy terráriumot, és eladnád a ketrecet. ez jól kijönne
2014. aug. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi ez értelmes válasz!:))

De valahogy mégiscsak nem lehet őt erről leszoktatni?:S

2014. aug. 30. 07:24
 5/11 anonim ***** válasza:

A másodiknak volt a legjobb ötlete, tudtommal hörcsögöt nem igazán lehet idomítani. Ha van egy szokása, kétlem hogy meg tudod neki tanítani hogy ne tegye azt.


Ha esetleg a terráriumos ötlet nem lenne jó, mostanában gyakran látok a neten DIY hörcsög "ketreceket". Csak írd be Youtube-ra, hogy DIY Hamster Bin Cage. Ha a rágcsálás zavar, akkor egyszerűen nem középre csinálsz rácsos részt, hanem mondjuk mind a 4 oldalra és csak nagyon magasan, hogy ne érje el. Ez a megoldás jóval olcsóbb mint egy terrárium megvásárlása, bár tény nem olyan esztétikus :)

2014. aug. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi!:))
2014. aug. 30. 09:30
 7/11 A kérdező kommentje:
A 2 utolsónak köszi,de igazából nem a ketrec rágásának a hangja zavar hanem nem vagyok nyugodt nehogy kirágja magát!:P
2014. aug. 30. 09:32
 8/11 KGabi0000 ***** válasza:
Ez a DIY ketrec tényleg nagyon ötletes.Ez jó megoldás lenne a próblémádra.Egyébként biztos nem tudná átrágni a ketrecét,az szinte lehetetlen.
2014. aug. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

3. kommentelő~

A ketrecen biztosan nem rágná ki magát, ezt garantálom. Ha egy hörcsög "megszökik" akkor az vagy a ketrec bejáratánál teszi meg, avagy ha vannak a ketrechez hozzárakva csövek akkor azokat feszegeti ki. Közvetlenül a ketrecen biztosan nem fog kijutni, de ha még 1 rudat valamilyen módon (nem tudom, gyémánt fogú hörcsög :D) ki is rág, attól még kimenni így sem fog tudni :)

2014. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 julcsika01 ***** válasza:

ha látod hogy rágja akkor finoman nyomd vissza a pofiját.


en körbevettem vékony faléccel és akkor abbahagyta , amig rá nem jott hogy a tetejét nem fedtem le és onnantól a tetején csimpaszkodott.:D aztan átkoltoztettem egy terráriumba

2014. aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!