Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudom meg szelídíteni...

Hogyan tudom meg szelídíteni a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
Nagyon fél... ha benyúlok a ketrecbe egyből elfut... ha kiveszem akkor is szaladna ki az ölemből :/ valami tippet ?(tapasztalatból) :)) hogyan tudnám megszelídíteni ? (ha ez segít kb. egy 1,5 hónapja kaptam kb. 2,5 hónaposan)
2014. aug. 30. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
idő kell.
2014. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én azt értem de mit csináljak mert ha csak állok felette mint egy fa akkor nem fog megszelídülni ..:/
2014. aug. 30. 21:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Van kaja amit nagyon szeret? :) Általában az aszalt dolgokat nagyon szeretik :) Ha igen rakd be a kezed, legyen benne a kaj (amit már ismer) és várj... :)
2014. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
imádja az uborkát ..:) egyhuzamra majdnem egy egész uborkát megeszik:DD szereti nagyon a zöldségeket :))
2014. aug. 31. 09:54
 5/8 anonim ***** válasza:
vedd az öledbe, és ott etesd ubival :D nekem bevált :)
2014. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azt szoktam :) de miután megetettem és jól lakott már szaladt is úgy iszkolt el ..:D de köszi a választ ! írjatok még!
2014. aug. 31. 21:23
 7/8 anonim ***** válasza:
naponta többször vedd magadhoz, cirógasd, aztán szerintem fél év sem kell és szelíd lesz. én még az ágyra is teszem tévé nézéskor, közben cirógatom. igaz már egy éve nálam van és felnőttként vettem.
2014. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2014. nov. 20. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!