Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék egy hörcsög de a...

Szeretnék egy hörcsög de a szuleim nem engedik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mert a baratnomel szeretnenk egyet kozosen ugy hogy 1 hetet nalom es 1 hetet nalo. Mert a szuleim aszt mongyak hogy budos es hogy alergias lehetek majd ra.

#hörcsög #szülő #házi kisemlősök
2014. szept. 14. 12:50
 1/10 anonim válasza:
82%
Tanulj meg helyesen irni.
2014. szept. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Szegény hörcsög. Én se engedném amíg ilyen a helyesírásod.
2014. szept. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
en szlovak vagyok es nem is tanulok magyarul irni szoval ne csodalkozatok ha valamit el cseszek egyataln az a jo hogy kb tudok irni magyarul es ha ilyeneket minek irtok oda !!!!!!!
2014. szept. 14. 13:00
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lenne jó ötlet mert a hörcsögnek nem hiszem hogy jó ha minden héten költözés, és mindig más más környezet neki.
2014. szept. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sajátot tarts, ne közöset.... abból nincs semmi jó, arról nem is beszélve, hogy a hörcsögnek sem jó.. inkább legyen mindkettőtöknek külön külön
2014. szept. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Közös lónak túros a háta.


Szüleiddel se, de veled se értek egyet. Meg különben is kinek jó az, ha ide-oda cipelitek szegény állatot. Nekem törpehörcsögöm van, nemrég költöztünk és már attól ki volt készülve, hogy másik szobába került. Pedig a terráriumban nem változott semmi.

2014. szept. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az tényleg nem jó neki ha minden héten új helyre kerül! Stresszes lesz neki, nem lesz boldog kis höri.
2014. szept. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1Nem büdös,ha hetente takarítod!

2Nem valószínű hogy alergiás lennél rá!

3nem tenne neki jót ha minden héten másnál lenne!


Beszéld meg a szüleiddel!Szelídek-nyugodtak nem igényelnek annyi figyelmet mint1 kutya,és kicsi is!:)Tudom így könnyű mondani én szerencsés vok mivel 1 nap arra mentem haza,hogy anyáék odajöttek az ajtó elé hogy van kisállatom!Bemegyek hát mit látok........ott a hörim!próbálj sokat segíteni nekik,fogadj szót!Hiddd el menni fog!

2014. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem van kis dzsungáriai törpehörcsögöm.

Az tényleg nem jó neki na ide-oda cipelitek, akkor vagy legyen külön külön, vagy csak az egyikőtöknek, de ez a közös nagyon nem jó ötlet.

Egyébként ha hetente takarítod semmi szaga nincs. Nagyobb törődést nem igényel, hetente kell takarítani és minden este etetni kell, plusz naponta 10-20 percet foglalkozni vele.

Sok sikert!

2014. szept. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne közöst ne!

Úgy vettük rá apát, hogy neki semnit nem kell majd csinálnija és nagyon édes lessz. De apa nem eggyezett bele abba, hogy itt neki hurcolgatni keljen éveken keresztül(mert sokat utazunk) montuk neki, hogy szegény csak 1-3 évig él és egy max két napot kibír egyedül(nem állandó jelleggel egyedül). Migkérdeztük a szomszédkat és azt mondta ha rászololunk vigyáznak rá. Meg egyik barátunk is szívesen vigyáz rá. Kérdezd meg te is egyik rokonotokat/barátotokat vigyáznak e rá? Sok sikert.

Ja és nem büdös és még a kicsik(ha van testvéred) és te sem leszel allargiás rá.

2014. szept. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!