Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy 12 éves hugom. Már...

Van egy 12 éves hugom. Már régóta vágyik egy sünire. Szerintetek megvegyem szülinapjára?

Figyelt kérdés
Minden meg van hozzá mivel már nekem volt egy sünim. Anyuék is megengedik. Szerintem gondoskodna is róla természetesen de ti mit gondoltok?

#állat #sündisznó #sün #szüleésnap
2014. szept. 16. 19:14
 1/9 anonim válasza:
Szerintem vedd meg.egy aranyos kisállat!
2014. szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. De neked volt már vagy tudsz róla valamit? Vagy csak úgy hülyeségből írtad?....
2014. szept. 16. 19:19
 3/9 anonim válasza:
Nem mondtam hülyeséget!
2014. szept. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nemet mondok. Ajándékba nem adunk állatot.

Volt már állata, tudna gondoskodni róla?

2014. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Én nem jelenteném ki kategorikusan, hogy állatot nem lehet ajándékozni. A lényeg: te ismered a hugodat. Lesz-e kitartása, hogy akár 4-6 éven keresztül minden nap kitakarítsa, foglalkozzon vele. Meg fogja-e venni és odaadja-e rendszeresen neki a nem túl gusztusos élő állatokat, lárvákat. Szüleid támogatják-e abban, hogy fogyassza az áramot az infralámpával, amikor melegíteni kell neki, kifizetik-e az állatorvosi költségeket, ha gond van vele. Van-e hova tenni a lakásban. Ha az ő szobájában lenne, tud-e aludni egy éjjelente dorbézoló süni mellett. Szerintem ezekre a kérdésekre ne idegenektől várd a választ, gondold át, és beszéld meg a szüleitekkel.
2014. szept. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd meg. Örülni fog neki. A süni az aranyos kisállat. :)
2014. okt. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 julcsika01 ***** válasza:
szerintem is vedd meg
2014. okt. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
OK. Megvettem neki már egy hete. Nagyon örült neki és szereti! Aki meg azt mondta, hogy rossz ötlet állatot ajándékozni annak gratulálok. De a lényeg, hogy jó helye van a hugomnál. :D
2014. okt. 19. 19:31
 9/9 anonim válasza:
Bár nem én írtam, hogy ne ajándékozz állatot, egyetértek az illetővel. Bár most a húgodról van szó, akit ismersz, de általában állatot nem szokás ajándékozni meglepetésből, hanem előre megbeszélni, mert ha az illetőnek mégsem kell, akkor az az állatnak is rossz. Örülök neki, hogy szereti a húgod, most jól jött ki, de sosem lehet tudni és szerintem nem rossz indulatból írta, aki írta. :)
2014. dec. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!