Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvegyem a lányom 1 szülinapj...

Megvegyem a lányom 1 szülinapjára az elektromos kismotort?

Figyelt kérdés

Használtan elnne kitünő állapotban 9000 Ft, újonnan 15000.

Biztos lesz olyan válasz, hogy teljesen felesleges de azért Szeretném a pro és kontra véleményeket meghallgatni. Esetleg olyanokét akiknek van ilyen járgányuk.

Lányom kapaszkodva áll és lépeget, önállóan még nem jár. 2 hét múlva lesz a szülinapja, arra gondoltam egy ilyen kis stabil akumulátoros motort. Ezen kívül kap "golyófürdőt", vettem 200 kis labdát mint a játszóházakban van ( kis házikója van, majd abba öntöm), aztán örökölt egy dupló vasutat, vettem neki cipőt, szandált. Ja és örökölt egy formabedobót, azt is eldugtam eddig.:)


2011. febr. 18. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem vedd meg, és tedd el a 2. szülinapjára! Először tanuljon meg a lábbalhajtóson motorozni, az nagyon jól fejleszti az izmait és a mozgását is. Utána lesz csak poén neki az elektromos.

De ha tényleg alkalmi vétel, akkor én sajnálnám kihagyni...

2011. febr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én vagyok az ellenvélemény.Én nem vennék semmilyen elektromos masinát neki,inkább lábbal hajtható dolgokat.dolgozzon csak rajta.szerintem meglehetősen el lustítja a gyereket.
2011. febr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a 2. válaszolóval értek egyet tökéletesen.
2011. febr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem a lányodat kell hozzá ismerned,mert minket nagy meglepi ért.Két évesen vettünk neki egy tök szép piros bicót,icipici,pótkerekes.Nagyon örült,de 4 éves koráig nem volt hajlandó ráülni.Mindent elkövettünk hiába.Talán majd idén nyáron,a bicót viszont kinőtte:( évesen egy hónapig rejtegettük az elektromos autót,a nagy napon rémülten ordított tőle,bele nem hajlandó ülni 2 éve.Még jó hogy 1 éves az öccse és autómániás....
2011. febr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 évesen
2011. febr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Anyám 9 hónaposan vett neki egy pedálos trakeszt fen áll a padláson.Még most 22 hónaposan sem ér le a lába de majd jövőre.Most karácsonykor egy aksis rendőrmocit kapott amitől fél.Nem éri meg túl korán venni.Inkább vegyél egy kismotort vagy egy babataxit.Mondjuk a motorra is 2-3 hónap múlva ült rá.
2011. febr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hirtelen nem tudtam mi az a trakesz:)

Lebeszéltetek és magam is, inkább egy bébitaxival kezdünk, keresek inkább azt, majd egy motort.

Nagyban hozzásegített a döntésben az, hogy a teszveszen árulták (gyakran használom), tettem fel kérdést, de az eladó nem válaszolt, a licit meg közben lejárt.

A sors akarta így:)

Köszönöm mindannyiótoknak a választ!

2011. febr. 18. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!