Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Én öltem volna meg őket?

Én öltem volna meg őket?

Figyelt kérdés
Egy állatkereskedésből mentettem egy hörcsögöt múlt héten hétfőn. Múlt hét csütörtökön szült. Gondoltam, hogy terhes, de az állatorvos azt mondta, hogy nem érez kölyköket, bár nagy a hasa. Csütörtök este megemeltem a házikót és láttam 2-3 hörcsögbabát, de csak 1 mozgott. Mivel nem tudtam, hogy most halottak-e még kb 2-3x megzavartam az anyukát. Aztán eszembe jutott, hogy egyáltalán nem kellett volna zavarni. Addigra azt láttam, hogy csak 1 élő baba van. ő szopott is és örültem, hogy 1 él legalább. A halottakat az anyuka megette és gondoltam, hogy a 3. élő cseperedik. Mivel az anyuka csak a fészekben volt gondoltam, hogy él a pici. Ma olyan buta voltam, hogy széttúrtam a fészkét, mert nem láttam jelét annak, hogy él a pici. Ez be is bizonyult. Nem láttam kis hörcsögöt. Most borzasztó lelkiismeret furdalásom van, mert azt hiszem, hogy ln vagyok a hibás mindhárom haláláért (vagy ha több volt akkor az övékért is) és olyan rosszul érzem magam, hogy olyan buta voltam, hogy zavartam az anyukát a szülésnél és utána is meg ma is. Gondolom az anyuka megette az élőt is mert, fenyegetve érezte magát, meg mert még minden új volt neki és még zavartam is, nem csak egyszer. Viszont nagyon aggódom az anyukáért is, mert tényleg csak is a fészekben van, nem nagyon eszik/iszik.

2014. szept. 29. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

"Egy állatkereskedésből mentettem egy hörcsögöt múlt héten "


Ezt nem értem... állatkereskedésben VENNI szokták a hörcsögöt is...

Egyébként esélyes, hogy az anyuka azért ette meg az utolsó kölyköt is, mert fenyegetve érezte magát.

2014. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaz nem kellett volna zavarni őket,de ne gyötörd ezzel magad!Bár lehet hogy miattad történt,de most inkább az anyával foglalkozz hogy neki jó legyen!;))))
2014. szept. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hosszúhajú ***** válasza:
Ösztönösen, szeretetből, jóindulatból és aggodalomból cselekedtél - ez a lényeg. Ez nagyon gyakori dolog a höriknél. Békülj ki magaddal, jó szándékú kis gazdi vagy!
2014. szept. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen a kölkökhöz nem szabad nyulni emrt az anyamegérzi a szagodat és eltesi lábalol a kicsit. ez van . ez olyan mint az özida . ha te mint ember megfogod szabad kézzel és ha ak ey méterre is elviszed az anyja többet ne fogja gondozni mert érzi az uj szagot. okulj belőle. megvolt atanulopénz
2014. szept. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár az igazat megvallva igen benyúltál hozzá nem szabadott volna de az is lehetett hogy nem teljesen te vagy a hibás ezért!Ugye igen gyakori este hogy a nőstény megeszi a kölyköket.De előfordul hogy az anyaállat azért eszi meg a kölyköket mert még fiatal nem áll készen rá!Szóval még ez is lehet!
2014. nov. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!