Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ma vezsek egy fiu hörit?

Ma vezsek egy fiu hörit?

Figyelt kérdés
van egy lány hörim ketrecbe tartom mos veszek egy fiut mellé. Lehetnek együtt mig n les kölyök. a megszületnek azonnal külön kell tenni?
2014. szept. 30. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

ha egybe rakod őket MINDEN HÓNAPBAN LESZ KICSIJÜK, CSAK NAGYON RITKÁN VAN OLYAN HOGY 1 HONAPBA NINCS 1SZER SEM! Én is így jártam és nem tudtam hogy ilyen sok gyereket csinálnak de nem raktam őket szét, mert társas lények és nagyon rossz lenne nekik. 2 évig éltek utána betegek lettek és meghalt mindegyik kivéve egyet. az még mindig megvan most 2 éves, de akkor még fél éves volt, és nem vettem mellé társat..meg nem is fogok mert öreg


ha megszületnek a kicsik akkor ne rakjad egyiket se külön minda kettő szülö együtt nebeli fel őket, de ha a kicsit nagyobbak lesznek a kicsik A SZÜLÖK VERIK MAJD ŐKET IJENKOR RAKJAD A KICSIKET KÜLÖN! És legalább legyen három ketreced vagy kettő !! egy a szülöknek és a kicsiknek és az elválaszottt kicsiknek, de nem kell a 3ketrec ha eladod a kicsiket

nagyon megfontoltnak kell lenned és bizz bennem igazat mondok

2014. szept. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

CSAK a párzás idejére lehetnek együtt a szülők, különben is megtámadhatják egymást, és vérfürdőt rendeznek.

Szerintem ne szaporíts!

2014. okt. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Első válaszoló. KB egy hasznos vagy igaz szó se volt a leírásodban..... És ez baj.


1. A hörcsög nagyon klasszul megvan egyedül. Nem kell párban tartani. Ritkán jön ki a párjával. Magányos jószág.

2. A havonta túlzás. Viszont sokszor. Ez tény.

3. Nagyon rossz ötlet fiút lányt együtt tartani pláne elmés után. Jó eséllyel a kicsik elfogyasztásra kerülnek így majd.

4. NE szaporitsuk!

5. NE!

2014. okt. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elmés = ellés
2014. okt. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
AnubiszBp-nek igaza van én is ezt írtam volna
2014. okt. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazat adok én is az utóbbi válaszolónak, azonban tényleg képesek nem csak havonta, de (kb.) 3 hetente is babázni, ugyanis a nőstény már az ellés ALATT(!!!) is újra termékeny lehet.
2014. okt. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!