Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az egy éves hörcsögöm folyamat...

Az egy éves hörcsögöm folyamatosan régja a ketrecét, és már nagyon idegesít. Pedig van neki rágófája, meg olyan köve, amit kifejezetten erre adtak az állatboltban. Hogy szoktathatnám le róla?

Figyelt kérdés

az még úgy oké, h rágja a házát, az nem olyan hangos, csak lassan nem lesz mibe laknia :)

és mikor kiveszem, h ne rágja a rácsot, csattognak a kis fogacskái...


2008. aug. 11. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Az en horcsogom akvariumba van de o is probalkozik a ragassal:D de nem sok sikerrel!

Szerintem tobbet foglalkozz vele, beszelj hozza, vedd ki, vagy ha tudod es feltudsz ugyelni ra engedd szabadon a fube. Igaz vigyaznod kell ra nagyon mert nagyon furgek lesznek a szabadban.

2008. aug. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

sanos sokat dolgozok, és nem nagyon van időm foglalkozni vele. amikor megvettem még egyetemre jártam, szóval többet játszottam vele.

most, ha tudom, 7végén futtatom, de mivel Bp-n lakok, nem sok olyan tiszta füves rész van, ahova nyugodt szívvel kirakom játszani....

és tudom, nagyon be tud indulni, ha felfedezi a terepet :)

2008. aug. 11. 21:34
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Sose engedd ki fűves részre,szobába lehet,de vigyázz,ne rágja el kábelokat.Helyesebb inkább akváriumban tartani.

Egy állatorvosnak tanuló

2008. aug. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A hörid valszeg unatkozik, hagyd neki, hagy rágicsája a házat és a rácsot. Vagy adj neki gyümölcsfáról ágat - dió és sárgabarack kivételével - azt általában nagyon szeretik rágicsálni. Lehet kapni a Freshnapf- ban is olyan "labdát", amibe ha belerakod a hörit bejárhatja a szobát anélkül, hogy bajt okozna vagy eltűnne. EZ jó szórakozás neki.
2008. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ez labda 5let nagyon tetszik. van iy a közelben is ilyen bót :) majd veszek neki, ha fussa rá :)

köszi szépen

2008. aug. 19. 00:22
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Valószínűleg nem azért rágja a rácsot mert rágcsálni szeret, hanem mert ki akar jönni.
2008. okt. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!