Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szoktathatnám kézhez?

Girls123 kérdése:

Hogyan szoktathatnám kézhez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnap kapok tengerimalacot, és kézhez szeretném szoktatni. Félek, hogy megharap. Lány, és Zoénak fogják hívni. Már van egy hörcsögöm, 2 éves, őt megmerem fogni, de a tengeritől félek, hogy megharap!
2011. márc. 19. 14:15
 1/6 anonim válasza:

Inkább degut vegyél, mert az sokkal aranyosabb és szelídebb.

kekdeguk.blogger.hu

2011. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Én a degut nem szeretem szerintem annyira nem aranyos.
2011. márc. 19. 14:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem szerencsés olyan állatot tartani,amitől félsz,mert megérzik.
2011. márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Cuky123456789 válasza:
Szia. Nekem 2 hónapja van tengerimalacom. Mikor megkaptam őt, Gülükének hívják, már 4-5 hónapos volt. Addig enm volt malackám, de párszor barátnőmét simogattam. Viszont mikor először ki akartam venni,rájöttem nem is olyan egyszerű, mert elfutott előllem. Mielőtt megfogod gondold végig, hogyan is nyúlsz először hozzá. Legegyszerűbb, ha ételt veszel a kezedbe, egyik kezedben, pl. bal nyújtod felé a kaját, másikkal pedig lassan közeledsz felé, fejétől, és ráteszed a hátára, ha ez meg van, már nem fog elfutni. Azután bal kezed csúsztasd a hasa alá, gyengéden emeld fel, és trámaszd meg a fenekét, különben nem fogja magát biztonságban érezni. Aztán ráfektetheted a kezedre, vagy a mellkasodra, de egyik kezed legyen mindiga hátán (legalábbis eleinte) és akkor biztos nem fog kapálózni, rángatózni.
2011. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia Cuky! Nagyon köszi a választ!
2011. márc. 20. 11:13
 6/6 Cuky123456789 válasza:
Nagyon szívesen, remélem tudtam segíteni! Egyébként vannak oldalak, ahol nagyon hasznos tanácsokat találhatsz.
2011. márc. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!