Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Afrikai törpesünt szeretnék a...

Afrikai törpesünt szeretnék a koliba. Jó ötlet, vagy ne hagyjam itt hétvégére?

Figyelt kérdés
Vagy hogy bírná a heti oda-vissza utat?

2014. okt. 19. 20:12
 1/7 anonim válasza:
Ne hagyd egyrdul. Ha megveszed ő is a családod része lesz :) képzeld magad a helyébe 2 nap egyes egyedül :/ :D hát rossz lehetne. Tehát vidd haza ilyen kis ketrecben ..de egyátalán szabad ilyet venni koliba? Nalunk még netbookot sem lehet bevinni:/
2014. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kolbizesnek mindent szabad. :D

Legszívesebben hazavinném, de nem tudom, hogy bírná azt a több órát télen-nyáron. :/

2014. okt. 19. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan hagyhatod,beraksz neki sok kaját.A süni úgyis esto állat,vegyék neki egy kereket és észre se fogja venni hogy nem vagy ott
2014. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Akkor legalább tegyél be neki egy tükröt :) vagy egy vegyl mégegy sűnit :))) és télen figyelj arra h Nehogy nne fűtsebek veletlen szombaton mert megfagy. Ne a Földön legyen a ketrece ilyenkor hanem asztalon mert bemászhat csótány vagy valami .pok és megcsipi
2014. okt. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt vedd figyelembe, hogy éjszakai állat. Csak akkor tedd kollégiumi szobába, ha nagyon mélyen alszol, és nem zavar téged/benneteket az, hogy ő éjjel tevékenykedik. Kapar, futókerekezik, zörgeti az itatóját, orrával átlökdösi a tálkáját, házikóját a Ketrec egyik sarkából a másikba.


A hazavitelről: a sünnek biztonság, állandóság és meleg kell. Sokkal jobb, ha ott hagyod hétvégére, észre sem veszi, hogy elmentél. (kaja, víz, és meleg legyen) Nem jó neki, ha hurcolod őt, zajban, hidegben. És otthon ugye másik ketrecben, idegen helyen van, totál stresszes lesz.

2014. okt. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem tisztazzunk valamit eloszor is! Az, hogy par napra magara hagyhatunk egy torpesunit, nem azt jelenti, hogy minden hetvegen magara hagyjuk!!!! Es karacsonykor, unnep napokon hova teszed? Ne tedd tonkre egy kis allat eletet, mert neked most eppen "kell". Nem tunsz valami komoly erett embernek, aki tudna gondoskodni egy sunirol!
2014. nov. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem észre se venné, ha elmennél, és NE vegyél neki társat. Bár sokan így gondolják, a sünök nem társas lények, nekem két nőstényem van és a nagyobbik rendszeresen bántotta a kicsit, így szét kellett választanunk. Ha ott kell hagynod, biztosíts neki kaját, és önitatót (nem pakolja tele a vizet mindennel), és meleget!! Ha van kereke, játéka és meleg helye ahol aludhat meglesz. Annyi ajánlott, hogy két-három hetente vidd magaddal, télen kibélelt hordozóban. Az enyém az első útját nem túl jól viselte, mert rázkódott a kocsi, de ha vigyázol akkor nem történhet semmi probléma. Az előttem szólónak: nem biztos hogy csak ezért szeretné, csak most juthatott el odáig, hogy megengedhesse magának. Lehet komoly attól függetlenül, hogy meg akarja kímélni a folytonos oda-vissza hurcibálástól.

Egyelőre ennyi jutott eszembe.:D

2014. dec. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!