Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik házinyúlnak mar a pisije?

Melyik házinyúlnak mar a pisije?

Figyelt kérdés
nősténynek vagy a kannak?
2008. aug. 12. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Nekem egy nagy fehér fiúnyulam volt. nagyobb volt egy kicsit még a pulikutyámnál is.Midig az volt a rossz szokása hogy odaszaladt hozzám amikor pisilnie kellett és vagy a kezemet vagy a lábomat pisilte le.Én nem vettem észre hogy mart volna.Csak undorító volt.Próbáltam leszokttni róla de nem tudtam.Amikor szaladt felém tudtam hogy már megint leakar pisilni.Ki volt engedve a kertbe mindig szabadon ott szaladgált.

Szegényke tavaj 9 évesen egy betegségben elpusztult :( még mindig nagyon hiányzik.Már azt se bánnám ha megint lepisilne csak örülnék ha még mindig élne.Nagyon aranyos volt sohasem volt vad fel is lehetett venni meg minden.

2008. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
azthiszem tudom
2008. dec. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!