Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért ilyen szagú a pisije?

Miért ilyen szagú a pisije?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy kicsi fiú kismalacot, és mikor kiveszem hát még össze vissza pisil :) Viszont a pisije eléggé szúrós szagú. Miért van ez? A lány malacomnak egyáltalán nem ilyen. Ha ivartalanítva lesz a fiú malac (a felesleges almok miatt) akkor eltűnik ez a szag?
2011. jún. 28. 22:38
 1/6 A kérdező kommentje:
*egy kicsi fiú tengerimalacot
2011. jún. 28. 22:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, elmúlik! Anno, még évekkel ezelőtt vettünk két "kislány" malacot, aztán amikor egy nap 4-gyel többen voltak a ketrecben, rájöttünk, hogy biza az egyik az fiú. Furcsálltuk is, hogy miért "legyeskedik" az egyik folyton a másik körül, de hittünk az állatkereskedőnek, hogy 2 lány malacot vettünk. Neki is elég büdi volt a pisije, főleg, amikor udvarolt a nősténynek, meg nekünk(?). Emelgette a lábait, berregett, na és amikor eközben nyomott egy pisit, hát az brutál volt. Kiheréltettük, hogy ne legyen több kismalac, azóta már nem ilyen büdös a pisije! És már több mint 6 éves öregúr. :)
2011. jún. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem köszi. a fiú malacom szerintem nem több 2 hónaposnál, és már legyeskedik a lány körül :) ő is berreg, mászkál körbe körbe és pisil :DD kis pici és milyen kanos.. még szerencse hogy a lány nem engedi (még) :D
2011. jún. 29. 10:24
 4/6 A kérdező kommentje:
az érdekelne még, hogy hova valósi vagy? és mennyiért ivartalanították a malacodat?
2011. jún. 29. 10:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért vigyázz, 2 hónaposan már bőven fel tudja csinálni a nőstényt! Egyébként pesti vagyok, és ha jól emlékszem, 10000 Ft volt az ivartalanítás az Állatorvosi Egyetemen.
2011. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
vigyázok, ha össze vannak engedve mindig figyelek rájuk. úgy vettem észre, hogy a lánynak nem nagyon tetszik az udvarlás :))
2011. jún. 29. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!