Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Házinyúlnak adhatok almát?

Házinyúlnak adhatok almát?

Figyelt kérdés
Házinyúlnak adhatok almát ?
2009. ápr. 9. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,az enyém nagyon szereti
2009. ápr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Az enyém is imádja!! : ))

De ne sokat, mert elhízik! :D Az én Nyuszómnak általában minden este adok almahéjat, persze vastagon hámozva :D


Nani

2009. ápr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én adtam neki régen, de akkor vizet sose kapott. Mondjuk vizet amúgy is csak nyáron kapott a nagy melegben, ha muszáj volt.

De egyébként az almát szeretik, csak előtte meg kell mosni langyosvízzel.

2009. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

persze, hogy adhatsz...sőt, kell is, mert tápanyagok abban vannak.

nekem a hörcsögöm pld. a levesbelévő tésztát is nagyon szerette. :), vagy olvastam arról is, hogy valaki a nyuszijának joghurtot adott, és nagyon szerette azt a nyuszi...persze csak keveset

2009. ápr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a nyulakat vágásra vannak akkor nekik nyugodtan adhatsz nekik hisz nem lesz idejük elhízni, de anya nyúlnak nyugodtan lehet adni mert mindig fial ugy hogy ők meg nem tudnak elhizni...
2012. jan. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!