Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ültetett valaki otthon füvet,...

Ültetett valaki otthon füvet, tengerimalacnak, degunak hörcsögnek?

Figyelt kérdés
Nem akarok sem kutya pisis sem autók által szennyezett füvet adni az állatkáimnak. Arra gondoltam hogy veszek valami fűmag keveréket és azt elültettem itthon.Ki csinált már ilyet? Mi volt a neve amit vett? Valami igénytelenebb füvet szeretnék hogy ne haljon meg állandóan :D
2014. okt. 24. 14:40
 1/6 Gbrll86 válasza:
100%
Én igen. Az állatboltban lehetett kapni. Macsakafű néven volt. Csak öntözni kellett. Nagyon szerették a 2 kis tengerimaliim.Hamar elfogyott. De tovább öntöztem és jra és újra kinőtt.
2014. okt. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:) Szuper, köszönöm.
2014. okt. 24. 14:49
 3/6 anonim válasza:
100%
Én is csináltam meg csíráztattam a hörcsögnek búzát és azt is szerette :)
2014. okt. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:) Értem.

És a macskafüvön kívül van még ami jó lehet? Más fűféle?

2014. okt. 24. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Búzafüvet a legkönnyebb és legolcsóbb termeszteni, vízkultúrában is lehet. Gyorsan nő, olcsó és egészséges. :) Bioboltokban, szupermarketekben tudsz venni búzamagot. Ugyan ezt adják el macskafűként, csak sokkal drágábban. :)
2014. okt. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2014. okt. 26. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!