Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan csináljak saját készíté...

Hogyan csináljak saját készítésű ketrecet TENGERIMALACNAK? De tényleg, jól magyarázzátok el. Linket is küldhettek, de ne legyen angol.

Figyelt kérdés
Hol árulnak ilyen rácot ketrecnek? Meg ezt amúgy hogyan ragaszthatnám össze? A ketreceket..

2014. szept. 13. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:

kb mekkora lenne az a tengeri malac?

akkor szerintem jobban utána tudnék nézni

2014. szept. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, már elég nagy. Én olyan 100x50-es ketrecet képzeltem el
2014. szept. 13. 23:12
 3/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem ilyet csak venni lehetne vagy fából csinálni egy saját készítésűt
2014. szept. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ooo :( mindey, ment a zold pacsi:)
2014. szept. 14. 00:10
 5/6 K.J.Smith ***** válasza:
Ha az úgynevezett C&C ketrecre gondolsz, ami négyzet alakú rácsok, műanyag gombbal tetszés szerint összefogatva, akkor azt sajnos nem lehet Magyarországon kapni. Esetleg rendelhető pl. ebay-en, de akkor már lehet ugyanott vagy árban, mintha veszel egyet az állatkereskedésben. Ha van kézügyességed, meg valami használaton kívüli szekrényed, akkor abból lehet malac-otthon. Ha a tengerimalacodat most egy ketrecben tartod, akkor annak a rácsát fel lehet használni. A rácsokat nem ragasztani kell egymáshoz, hanem összefogatni pl. gyorskötözővel, vagy egy fából készült kerethez rögzítheted u-szöggel.
2014. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 K.J.Smith ***** válasza:
Linket nem tudok küldeni, de az én oldalamon (juditkakedvence.5mp.eu) a " tengerimalacok" oldalon vannak képek arról, nálunk miben laknak a malackák. Talán ötletnek jó.
2014. szept. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!