Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen tapasztalataitok...

Hosszúhajú kérdése:

Milyen tapasztalataitok vannak kisállat kereskedésben vett törpenyuszikról?

Figyelt kérdés
Kérem, csak az írjon, aki valóban vett ott.

2014. okt. 26. 19:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
75%

Persze, mert egy orvost nem lehet lefizetni, hogy jó véleményt mondjon akármelyik nyusziról...

Remélem, nem lesz gond.

2014. nov. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

én nem kombinálom túl ennyire. ennyi erővel azt is kijelenthetjük, hogy a tenyésztőknek sokkal nagyobb az érdeke az eladásban, tehát ő is... stb

jó ember itt is van ott is van, rossz ember itt is van, ott is van...

2014. nov. 20. 10:31
 23/24 anonim válasza:
Hát... Ha szelíd nyuszit akarsz akkor kérdezd meg, hogy kézhez vannak e szoktatva. Egyébként nekem is kereskedésből van a nyuszim és semmi probléma sincsen... Ha Budapesten laksz és kereskedésből szeretnéd hazavinni a nagy Őt, akkor a Récsey centert ajánlom
2014. nov. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Már itt a nyuszkó 10 napja. Egy ismerős dolgozik abban az állatkereskedésben ahol vettük. Amíg az előző nyuszim élt, mindig nála vásároltunk, és ő is nyuszitulajdonos, sokat beszélgettünk. Mikor jöttek új nyuszik, akkor említette, hogy állatorvos szokott jönni, őket ellenőrizni. Megnéztük a kiszemelt nyuszit, nyakába is vette, és megadta a doki számát. Aztán egyeztettünk időpontot, hogy mikor jön oda a doki, megnézte a nyuszit, és mondta hogy lány, és okés nyuszkó. Nem akarom magam elszólni, de zabálni való, a hátán fekszik az ölemben, és masszíroztatja a talpát a kisasszony.

Szerintem sincsenek szabályok. Tényleg lehet mindenhol, mindenféle nyuszkó, ez olyan, mint az emberek, nem minden 8.kerületi tipikus nyolckeres, és nem minden rózsadombi diplomás úriember.

Mondjuk leveleztem néhány tenyésztővel - még korábban - és az igaz, hogy mindegyik nagyon segítőkész és kedves volt!

2014. nov. 29. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!