Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik állatkereskedésben...

Melyik állatkereskedésben lehet sünit venni?

Figyelt kérdés
Mert láttam blogokat és nagyon megtetszettek a sünik!!!Feltétlen szeretnék egyet!
2010. jan. 25. 17:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
védett állat a süni jó neki szabadon ahogy van.
2010. jan. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Szia!Itt egy tenyésztő:

[link]

2010. jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
Lehet,hogy aranyos,de nem háziállatnak való!!! Fogságban csak szenved!
2010. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyetértek, hogy a süninek jobb szabadon, de válaszolok a kérdésedre...Hol laksz??? Csak mert Miskolcon a Plaza-i kisállatkereskedésben lehet kapni...De a Szinvaparkban is...Csak a Szinvaparkban 40000ft, a Plaza-ban 20000...De lehet, hogy nem egyforma a fajtájuk, és azért...Egyébként olyanok, hogy a tüskéik puhák, és a véguk fehér...Maguk a sünik is világos színűek...
2010. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%

1. VÉDETT ÁLLAT ÉS NEM LEHET TARTANI!

2. EGYÁLTALÁN TUDNÁL GONDOSKODNI RÓLA?!

3. CSAK AZÉRT, MERT EGY BLOGON LÁTTAD, MÉG NE AKARD! éN PL. LÁTTAM MÁR BLOGON TIGRIST IS...

2010. jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

egyszer láttam egy blogban

2 napon keresztül ültem a gép előtt és az afrikai fehérhasú törpesünről olvastam

És ez a süni nem védett!

tenyésztőtöl lehet venni de az méreg drága

én olcsóbban szeretnék


köszi a miskolcos infot:)

eddig ez a leghasznosabb!!!

2010. jan. 25. 18:20
 7/15 A kérdező kommentje:

Miskolcnál nem tudtok valami Pesthez közelebbit???

örülnék neki köszi előre!!!

2010. jan. 25. 18:26
 8/15 anonim ***** válasza:
37%

Várd meg, hogy "pirkadjon", vagyis jöjjön el a tavasz, és amiután a sünök felkeltek a téli álmukból, megindulnak a városban, parkokban. Alkonyatkor indulnak vadászni. Ha szerencsés vagy, találkozhatsz is velük.

Gyermekkoromban és huszonéves koromban is vágyakoztam sünire, de amikor a legjobban kerestem esténként, sehogy sem jött össze a találkozás, hanem leginkább akkor találkoztam a sünnel, amikor nem is gondoltam, hogy találok.

2010. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

köszi

jó válasz csak egy bajom van hogy ezek a sünik vadak nem jó elvinni őket az otthonukból a természetből!

azért szeretnék afrikai fehér hasú törpesünt mert ő már szelídített tenyészetbe születik


Nem ismertek tenyésztőket??:(

mert az is jó lenne

2010. jan. 25. 18:51
 10/15 anonim ***** válasza:

www.torpesun.tam.hu

www.pirospont.gportal.hu


Két tenyésztő, az első budapesti. Tenyésztőnél olcsóbban nem találsz sünit. És a helyedben nem is vennék máshonnan csak tenyésztőtől, akármilyen drága. Állatkereskedésből semmiképp, de állatkereskedésben nem is igen fogsz találkozni törpesünnel. Még nem terjedt el annyira Magyarországon a kereskedésekben. Talán néhány év múlva.

2010. jan. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!