Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért félnek a tengerimalacaim?

Cerámia kérdése:

Miért félnek a tengerimalacaim?

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja megvannak de amint a ketrec közelébe megyek,már futnak is. mi lehet a baj?

2014. okt. 28. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Két hónap nem sok idő.

Megpróbálhatnád azt, hogy adsz nekik valami finomat és addig nem mész el a ketrec mellől, amíg ki nem jönnek elvinni. Amíg nem maradnak kint, ne próbáld őket simogatni!

2014. okt. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 wolf4444 válasza:

Szia!

A tengeri malacok hajlamosak a depresszióra és hogyha gyorsan közelíted meg őket az is félelmet okoz attól is függ hogy veszed ki őket a ketrecből mert ha fáj nekik akkor is elbújnak nekem is voltak de kettő de az enyémek azok meg depisek voltak ezért vettem melléjük egy harmadikat de hát meghaltak előbb utóbb javasolom most szoktasd őket nyugodtságra

2014. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is eleinte igyvot. :) Sok idővel türelemmel el lehet náluk érni hogy ne ilyedezzenek folyamatosan. Kézhez kell őket szoktatni,én sokáig kézből etettem őket,ki kellett jönniük érte hozzám ha igazán akarták és ha már láttam hogy talán nem fog azonnal elrohanni akkor probáltam csak simogatni,sokszor ki is raktam őket idővel egyre kevésbé voltak félősek. Most már ha meghallják hogy jövök odarohannak a ketrec falához :))
2014. okt. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat! megpróbálom ezeket.
2014. okt. 28. 14:48
 5/7 A kérdező kommentje:
És lenne még 1 kérdésem a malacok a kezemből egyék ki a ketrecnél vagy ne???
2014. okt. 28. 15:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Az segít, ha kézből eteted őket, de ha látod, hogy ez reménytelen, akkor még csak rakd nekik ki, vagy a rácson keresztül.
2014. okt. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már megeszik kézből!
2014. okt. 30. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!