Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van valami tanácsotok arra,...

L03 kérdése:

Van valami tanácsotok arra, hogy ne legyen büdös a tengerimalacom (etetés, stb. )?

Figyelt kérdés
Tengerimalac ne legyen büdös!

2014. okt. 28. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Takarítsd ki a helyét sűrűn. Hetente mondjuk kétszer. Ha nem eszi meg a zöldséget és már fonnyad, akkor vedd ki időben és dobd ki.
2014. okt. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
akasz a nyakába autóillatositót, esetleg befújhatod parfümmel is :)
2014. okt. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elösször is ne fújd be semmivel, mert bele fog halni. A forgács alá tehetnél pelletet ami a pisit felszívja, és sokat segíthet ha a nedves forgácsot kiszeded. Ezeknél az állatoknál az van hogy egy bizonyos sarokba végzik el a dolgukat, ha ott is kivennéd a forgácsot akkor lehet hogy jobb lenne a helyzet és vannak illatos forgácsok is. Egyszer velünk is ez volt és csak a "saját sarkába" tettem új forgácsot és bevált. Sok sikert!
2014. okt. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én malackámat elég volt hetente kétszer kitakarítabi, forgácsot cserélni. most én is gondba vagyok. eddig nem volt büdi a kakilása, most pedig az. a héten voltam vele dokinál vitamin cseppeket ajánlott és azóta ilyen fura büdi a malacka, miután ürít.
2014. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem fújkálom be semmivel, nem is fürdetem és nem is facsarom ki, sűrűbben cserélek almot alattuk, ha szénában alszanak, akkor csak széna illatuk van, nem büdösek.
2014. dec. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!