Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S. kaptam egy 4 hetes...

S. O. S. kaptam egy 4 hetes dzsungáriai törpehörcsögöt és nem tudom megszeliditeni! Kézből sem tudom etetni mert mindig szabadulni akar a kezeim közül! Hogyan tudnám megszeliditeni?

Figyelt kérdés
probálkoztam már hogy a kezemben etetem de nem marad meg a kezemben. mindig szabadulni akar a kezeim közül. hogyha például le akarom fotozni vagy valami mindig elfut. Soha nem marad meg mindig csak szabadulni akar SEgitsetek adjatok tippeket hogy hogyan tudnám megszeliditeni! ?
2014. okt. 30. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mikor kaptad?Adj neki egy kis időt!

ne úgy etesd kézből hogy ő is a kezedben van.Csak dugd be hozzá a kezed és várd meg míg odamegy hozzá!:)Próbáld elnyerni a bizalmát.Ha már rendesen a kezedből eszek persze az nem 5-10 perc alatt lesz akkor simogasd egyre többet és ha már teljesen megbízik benned kicsit emeld fel!:))

Előbb-utóbb már teljesen szelíd lesz!:D

majd írd meg hogy mi lett!

2014. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nyúlkálj be sokat hózzá, és próbáld símogatni, nekem így sikerűlt.
2014. okt. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak pár napja van nálad, akkor idő kell. Nyújtsd be a kezed a ketrecbe/terráriumba. Egy kis tejfölt rákenhetsz a kezedre és akkor is közelebb kerül hozzád. Sok sikert, nekem is nehéz volt az elején kézhez szoktatni a csöppséget, de végül sikerrel jártam. A legjobbakat :)
2014. okt. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!