Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög mellett tudnék aludni?

Hörcsög mellett tudnék aludni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy hörcsögöt. Azt olvastam, hogy esténként aktívak, sokat futkároznak (a hörcsögkerékben). Ha egy szobában lennék vele, tudnék mellette aludni?

(akváriumszűrő mellett nem tudtam, így a halak másik szobában vannak)



2014. okt. 30. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Amikor nekem volt, akkor a másik szobában volt és még onnan is hallottam, hogy rágja a ketrecet folyamatosan, pedig volt neki mag meg minden hülyeség.
2014. okt. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sz. K. Rebeka válasza:

Nem több hörim is volt egyszerre. Eleinte nehezen szoktam meg, mindig felkapkodtam a fejem, hogy mik azok a hangok,amiket hallok (rágcsálás). Egy-két kellett, mire rendesen tudtam aludni mellettük.

Viszont, ha az akváriumszűrő megszokása sem sikerült, akkor szerintem ez sem fog, mert zajosabbak, mint egy monoton zúgás hangja.

2014. okt. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém kaparni is szokott elég sokat, az még hangosabb mint mikor futkározik. Szerintem nem tudnál aludni melette.
2014. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk nyulunk van, de ő is imádott zajongani, hajnalba rágcsálni, majd egyéb módon zajongani.

Mi a fürdőszobába zártuk be esténként, ennek ellenére az onnan kiszűrődő zajokat a párom nem, de én minden kis neszre felébredtem.

2014. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel éjszakai állat, ezért megfordíthatod a bioritmusát. Ha éjszaka világítasz neki, akkor aludni fog. Legfeljebb kívülről el kell sötétíteni a terráriumot vagy ketrecet, hogy téged ne zavarjon a fény.
2014. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egy szobában alszom a hörcsögömmel. Az első 2-3 éjszaka érdekes volt és zajos, de hamar megszoktam azt a nagyon pici "motoszkáló" hangot. Van egy-egy este, amikor nagyon hangos, akkor felkelek, felkapcsolok egy kislámpát, van amikor adok neki egy darab diót, mogyorót és olyankor megnyugszik és nem zajong olyan őrült módon tovább :)
2014. okt. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tudtam tőle, pedig én nagyon rossz alvó vagyok mindenre felkelek tényleg. De imádtam arra elaludni hogy a forgácsban motoszkál. A mókus kereket kell jól kiválasztani hogy az ne legyen hangos, mert az már zavart.
2014. nov. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!