Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Két fiú hörcsög elfér egymás...

Két fiú hörcsög elfér egymás mellett? És. Az nem baj a fiú hörcsögnek, hogyha nem párzik?

Figyelt kérdés
Kaptam születésnapomra két egy alomból származó fiú hörit. Nem fogják egymást bántani? Meg van dagadva nekik a heréjük..és..osztálytársam aztmondta, azelőtt szokott megdagadni, mielőtt párzanak..nem lehet abból bajuk, hogy nem párzanak? légyszi csak normális válaszokat.:/
2012. jún. 4. 22:03
1 2
 1/12 Vree ***** válasza:
Azt olvastam hogy egy alomból származó (egész életükben együtt nevelt) hörcsögöknél a legjobb az esélye hogy megtűrik egymást...De amúgy a hörcsögök nem szeretik a társaságot, ha később raknád őket össze nehéz lenne őket szoktatni.
2012. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia, 2 fiú hörit nem jó egymás mellett tartani.

Sajnos rivalizálni fognak, így elképzelhető, hogy bántani fogják egymást.

Tedd őket 2 külön ketrecbe/terráriumba.

2012. jún. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... :) sokat segítettetek! :) abból lehet baj, hogy tudjátok..nem kufircolnak?? :D:D
2012. jún. 4. 22:16
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia,


én vagyok a 2. válaszoló, szerintem baja nem lesz ettől:-)

Inkább az, hogy a sok tesztoszteron miatt kicsit "vadócabbá" válhatnak.

2012. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
remélem...az egyik fiúcska mintha dominánsabb lenne, mert mindig ráfekszik a másikra, meg mindig mozog rajta..mintha kufircolni akarna...ugye nem fogja bántani a másikat?:(
2012. jún. 4. 22:32
 6/12 A kérdező kommentje:
jajj de bunkó vagyok elnézést, hogy nem köszöntem..:s Utólag is Szia :S:S és tényleg bocsánat
2012. jún. 4. 22:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Tedd őket külön, mert előbb-utóbb verekedés lesz a vége. Nem lesz semmi bajuk, ha nem párzanak, nem lesznek agresszívak emiatt.
2012. jún. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Az erősebb valószínűleg ki fogja nyírni a gyengébbet.
2012. jún. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy alomból származó két hím hörcsög együtt. Egy ideig elvoltak, aztán elkezdődtek a verekedések, végül véresre marták egymást... ha nem szedem külön őket az erősebb előbb-utóbb kinyírja a másikat, ahogy az előző írta. Hörcsögöt egyedül kell tartani.
2012. jún. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szedd szét őket, nekem két, azonos alomból származó lányom volt egyszer, az egyik kiszedte a másik szemét, pedig csak a takarítás idejéig voltak összerakva.

Most egy másfél éves fiam van, neki is nagyok a golyói néha, épp most is, de baja nincs tőle.

2012. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!