Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a véleményetek a hörcsög...

Mi a véleményetek a hörcsög pórázról-hámról?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem vennék a hörcsögömnek. Szerintem túl kicsi az ilyesmihez. Még egy tengerimalacnak elmegy a póráz, de egy hörcsögnek?! Inkább a szobában való szabadonengedés híve vagyok egy elkerített részen.
2010. jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én se vennék
2010. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem minek neki :D Sétáltatni akarod?:D Én egyszer varrtam egyet a hörcsögömnek de nem használom. Akkor használtam amikor kivettem és ráraktam hogy ne tűnjön el mert ha a kutya hamarabb találja meg akkor neki vége :D
2010. jan. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szeretném ha szabadabban lehetne a lakásban is.Már egyszer eltünt,és nem szeretném mégegyszer átélni.(persze,a csoki illatára előbújt)
2010. jan. 27. 13:37
 5/11 anonim ***** válasza:

lehet kapni direkt ilyen "hörcsög gömböt" belerakod,és futkoshat a lakásban,és könnyen meglehet találni: )

[link]

2010. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Szeritnem a gömb sem olyan jó, mert szeretnek mindenfelé szaglászni és abban nem hiszem, hogy olyan jól érzik a szagokat vagy olyan szabadon tudnak mozogni.

Én már régóta gondolkozom azon, hogy valami kicsi rádiós adó kellene rá, hogy ha elbújik valahova, akkor megtudjam találni. Kerestem, de még nem találtam kereskedelni forgalomban ilyet.

2010. jan. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A gömben szerintem se érzi jól magát.Még nem próbáltam,de elképzeltem én mit éreznék ha beleraknának:S

Egyébként megvettem a pórázt,de nem sikerült még ráraknom:(lehet,hogy ebben se érzi jól magát?

2010. jan. 28. 09:19
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van hörilabdám, és a höriimet alig lehet kiimádkozni belőle,annyira szeretik.

A hám felesleges,mivel úgyis kibújik...

2010. jan. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is gömböm van, és egyzerűen imádja a hörim...csak mindennek nekimegy!:D Viszont én este kiszoktam rakni, így éjszaka sokkal nyugodtabb és lehet melette aludni.

Szerintem a pórázt nagyon felesleges volt megvenni, pénzkidobás...ezt egy puha fonalból is meg lehet oldani, de így is úgy is csak rágja és ki akar szabdulni belőle

2010. jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem van pórázom, 1 szer sikerült ráraknom, azóta nem, van gömböm, azt meg úgy szereti, amúgy meg ha gömböt veszel, 15 percnél tovább ne hagyd benne, mert rágcsáló és sokszor eszik, iszik, és akár meg is dögölhet, meg abba a levegő annyira nem cserélődik, de attól még 15 percre jó, és a hörcsögnek is jó testmozgás
2010. febr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!