Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A vadászgörények elvannak...

A vadászgörények elvannak egyedül is?

Figyelt kérdés
Mármint mennyire társas lények, elég neki ha ott van a gazdi? vagy feltétlen kell neki egy pár?
2014. nov. 10. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell nekik feltétlen pajtás, elég nekik a gazdi is. Akkor viszont azzal számolnod kell, hogy folyamatosan rajtad fog lógni, neked kell lefárasztanod minden nap. Ha van társa ők el vannak együtt is, és akkor sem unatkoznak, ha te éppen nem tudsz foglalkozni velük, mert elszórakoztatják egymást. :)
2014. nov. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :)
2014. nov. 10. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen görény függő is lehet. Van amelyik jól elszórakozik egy pajtással, és van amelyik teljesen antiszociális, sőt nem is tűr meg más görényt maga mellett. Nem feltétlen kell nekik társ, ha a gazdi sokat tud vele foglalkozni.
2014. nov. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ertem, koszi :)
2014. nov. 11. 19:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én Momó-m tökéletesen elvan egyedül, ugyanis a görcik magányosan élnek, és csak a szaporodás idejére jönnek össze, de a kicsiket csak az anyuka neveli.


Szóval nem muszáj másik mellé, két felnőttet pedig sok idő összeszoktatni. Ha macskád is van,. ne engedd össze őket, mert megfojthatja a cicust. Én ikerházba lakok egy 50-es nénivel, és a cicái átjárnak ide; de a görénnyel megosztott szobácskám ajtaja mindig csukva van.

2018. szept. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!