Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS ma 2 bolhat nyomtam agyon?

SOS ma 2 bolhat nyomtam agyon?

Figyelt kérdés
Törphörit vettem,egy mar volt itthon,beraktam a ketrcebe de a vilagos padlon 2 bolha ugralt. Agyonnyomtam öket,de ideges vagyok hogy elszaporodhat. Az uj hörit megneztem amennyire hagyta,nem lattam benne,se fekete bolhakakit. Mitol lehet,mivel lehet behozni? Aki jart igy mit csinalt? Emberre terjed?
2014. nov. 14. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen emberre terjedhet.

Hogy mi hozta be fogalmam sincs.

Figyelj 2hörit úgy tarts hogy külön legyenek.Ezt nem off nak szántam!:D

2014. nov. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Külon vannak,egy masim ketrecet is vettem ma. Azt hallottam a forgacsban vagy a szenaban is lehet. Ez igaz? Vagy az uj jöveveny hozta volna be?
2014. nov. 14. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Emberre sajnos terjedhet de két darab bolhától még nem kell megijedni. Mivel azt írod hogy az új jövevényen semmi nyomát nem láttad a bolhásságnak, ezért én inkább arra gyanakszom, hogy máshonnan kerültek oda. Ha az elkövetkező napokban sem látsz bolhákat vagy fekete göböket a kis állatok szőre között, akkor csak véletlen az egybeesés.

Időnként nézd át őket. De megijedned semmiképpen sem kell.

2014. nov. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszt. Arra is gondoltam,hogy a kisallatboltban is a ruhamra kerulhetett,voltak bent akik bolhairtot kertek a kutyajuknak. Lehet atugrott ram. A 2 hörit figyelni fogom.,szerencsere feherek igy remelem konnyebben kiszurom. Mindenesetre a bolhairtot mar kineztem ha szukseg lenne ra,de ne adja isten.
2014. nov. 14. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!