Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudom a 9 hetes cicámból...

Hogy tudom a 9 hetes cicámból a bolhát kiírtai?

Figyelt kérdés
Nyakörvet még nem kaphat, a porok nem használtak, egyik fajta se. Az almaecetes fürdő javított a helyzeten. Hogy tudom a szobámat is fertőtleníteni ?

2014. szept. 29. 16:08
 1/10 anonim válasza:
55%
Bolhanyakörv vagy bolha sampon.
2014. szept. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
44%
9 hetes kismacskának NE vegyél bolhanyakörvet!!!!
2014. szept. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9 hetes cicának nyugodtan lehet pl. Forestot venni, de nem érdemes, mivel kinövi mielőtt kimegy a hatása. Kicsit idétlenül nézne ki. :) Én valami jó minőségű spot-onnal kezelném aztán 4-5-6 hónapos kor körül (attól függ hogy nő) kaphat Foresto nyakörvet például. Minden bolhaellenes készítményt lehet 8 hetes kor felett használni nyugodtan!
2014. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és a nyakörv megöli a bolhát, vagy elriasztja? Mert a szobából is ki akarnám írtani. Meddig tart a nyakörv hatása?
2014. okt. 2. 15:21
 5/10 anonim válasza:
Szerintem a bolhanyakörv csak elriasztja a bolhákat,nem irtja ki,és a bolha nyakörvtől függ hogy meddig használható,mindig ráírják a csomagolásra (de az állatorvos is megmondja). :)
2014. okt. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Általában 1 évig tart a bolhanyakörv. Ja és egyébként elriasztja a bolhákat.
2014. okt. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Bocs,rosszul írtam kinyirja a bolhákat.
2014. okt. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
se a furdetes, se a por, se a spot on se a nyakorv nem vallik be. mi maradt? nyirjam le a szoret?
2014. okt. 22. 22:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Másik spot on. Ne ugyanazt ismételd. Amint lehet rakd rá a következőt, de más fajtát. Porszívózz minden áldott nap, de alaposan. Fotelt, kanapét, ágyat is. Ágyneműt, ilyeneket mindent 60 fokon moss ki.


Nekünk is volt bolha bajunk, doki mondta, hogy mint a vetésforgó mindig másik fajta spot on és intenzív porszívózás. Megszűnt a gond. Amúgy a szobai bolhák a macskára kívánkoznak, és ha folyamatosan spot-onozva van a macska, akkor kifognak halni, de a porszívózás jelentős segítség ebben.

2014. okt. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és állatpatikában vegyél spot-ont. Ne ilyen állateledel boltban kapható bio gyógyfű szart. A frontlinera meg nagyon sokan mondják, hogy semmit sem ér, anno nálunk sem működött, meg az orvos is mondta, hogy ja az szar, advantageot ajánlott, meg advocatot.
2014. okt. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!