Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért vérzik folyton a hörim?

Miért vérzik folyton a hörim?

Figyelt kérdés
Szóval van két hörim fiú lány, egyszer együtt voltak egy hétvégét egy terráriumban, és felcsinálta a fiú a lányt. Aztán véresre verekedtek és szét tettem őket. Nem tudom h vemhes lett e a höri mert 8 hetesek de a lány csak meglátja 1 méterről és támad. A fiúnak két harapás nyoma van, azóta, hogy szétraktam őket és a fiú höri háta minden este el kezd vérezni... Lehet h köze van a radiátorhoz, mert az mellett van vagyis volt mert át raktam hűvösebb helyre mert a szőre is a túlzott melegtől be volt nedvesedve. Mitől vérzik minden este a kis bundija. Le kentem betadine nal hátha segít( el ne fertőződjön)

2014. nov. 15. 21:57
 1/2 A kérdező kommentje:
??
2014. nov. 15. 21:59
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bekenheted. De szerintem vidd el hozzá értő állatorvoshoz is! 8 hetesen még nem szabad őket pároztatni, csak 3-3,5 hónapos korukban ajánlott! Egyébkén kérlek ne szaporíts, nem vagy hozzá értő és ebből csak a höriknek lesz baja, mint ahogy már meg is történt.
2014. nov. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!