Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért verzik folyton a barátnő...

Miért verzik folyton a barátnőm orra?

Figyelt kérdés
Elég sokat vérzik neki, elment vele dokihoz, adtak neki gyógyszert rutascorbint, naponta 2-3at bevesz de még így is szokott neki vérezni, mitől lehet ez? Magas vernyomás? De hát tök vékony, keveset eszik, nem eszik zsíros kajákat és még húst sem.

2014. jún. 16. 11:35
 1/1 Doma95 válasza:
Lehet hogy magas vérnyomás az oka.Nem vagyok orvos,de lehet akármi az oka lehet hogy sokat kávézik vagy energiaitalt fogyaszt nem tudom attól is lehet magas a vérnyomása vagy lehet hogy ő alapból ilyen ez genetika nekem is unokatestvéremnek vérzik állandóan az orra ő is magas vérnyomásos.Ha keveset eszik az nem jó taccsra vágja a szervezetét,nem kap elég táplálékot.Persze nem azt mondom hogy egyen meg mindent amit lát de azért naponta a 3-4szeri étkezés legyen meg neki.
2014. júl. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!