Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Attól félek, hogy bolhás a...

Attól félek, hogy bolhás a patkányom. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
A patkányom sokat vakarózik, és ma észrevettem néhány pici bogarat a szőrében. Ezeket kiszedtem és megöltem, de szerintem nem ezek voltak az egyetlenek. Mit tudok tenni?

2014. nov. 17. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Bolha írtős fürdető folyadékot kell venni. Én az állatorvosnál szoktam venni, amit vízzel össze kell keverni (meg van adva ,h egy adaghoz mennyi víz kell) és abban megfürdetni az állatot. Ezt úgy 3-szor kell megcsinálni, és a környezetét is be kell fújkodni, mert ugye a bolhák az állatból is kiugrálnak.
2014. nov. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bolhairtó samponnal fürdetés és a probléma pár alkalom után megszűnik, ugyanis már nem lesznek peték sem, amik kikeljenek.
2014. nov. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még annyit kérdeznék, hogy ezek az emberre is átmehetnek?
2014. nov. 17. 16:39
 4/5 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem, hogy a bolhairtó sampon kb. mennyibe kerül?
2014. nov. 17. 16:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Emberre sajnos átmehetnek. A sampon ára 800-900-Ft.
2014. nov. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!