Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miskolc környékén Borsodban...

Miskolc környékén Borsodban nem tudnátok mondani törpenyuszi tenyésztőt?

Figyelt kérdés
Amiket találtam a googleba mindegyik azt mondta h csak január körül lehet elhozni őket én december elején szeretnék venni egyet fontos lenne! kosorrú vagy oroszlánfejű nyuszi? nem tudok dönteni melyik barátságosabb fiu vagy lány ? :)

2014. nov. 21. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Amiket decemberben lehet elhozni, azoknak már nagy valószínűséggel megvan a gazdája, max a maradékból valaszthatsz. Várd ki azt az egy hónapot, addig is tudsz készülni a nyuszira.

Sok fontos dolgot kell tudnod, mire elhozod, pl azt, hogy a nemük egyáltalán nem befolyásolja a természetüket. Náluk is egyénfüggő, mint minden élőlénynél. Vannak nyugis, bújós nyuszik, és pörgősek is. Van, amelyik folyamatosan a gazdi körúl szeret lenni, van amelyik nem szereti, ha felemelik, piszkálják.

Az etetésük sem olyan egyszerű, mint ahogy sokan gondolják, nagyon érzékeny az emésztésük, és könnyen leállhat, ha rosszat eszik, vagy épp front van. A betegséget is szeretik rejtegetni, ha látszik rajta, az már komoly bajt jelent.

2014. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi ! Már utána olvastam minden lehetséges helyen mit hogyan kell hát remélem azért találok majd egyet valahol nagyon szeretnék már nyuszit állatkereskedésből viszont nem merek venni mert csak rosszakat halottam róla :/
2014. nov. 21. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!