Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkánynak lehet adni kutya...

Patkánynak lehet adni kutya vagy macskatápot?

Figyelt kérdés

2014. nov. 24. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
A patkány még a falat is kirágja, mindenevő. Szerintem tökéletes lesz neki.
2014. nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Platypus ***** válasza:
Nem. A patkány fehérjeszükséglete elég kicsi, ha túl sokat kap hajlamos lesz a mikoplazmára és büdös lesz. Takarmánypatkányoknak szoktak adni, mert a szoptatós anyáknak kell a sok fehérje és ott egyébként sem szempont az egészségük.
2014. nov. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ígyvan tehát akkor adhatok neki, gondolom a patkánynak még jobb az olcsó ócska kutyatáp amibe nincs olyan sok fehérje, meg magvat ennének mellé úgy is, tehát az a lényeg hogy nem fog belehalni, mert nem akarok olyan sokat költeni a kaja kajájára
2014. nov. 24. 20:05
 4/12 Platypus ***** válasza:
100%
Nem, mert ebben az esetben szemét kajával elpocsékolod a fehérjekvótádat. Az a kevés fehérje ami kell az egészséges dolgokból kell hogy álljon, ami lehet tojás, sajt, lisztkukac vagy ilyesmik. Nem kutya és macskatáp, amiből az olcsó szó szerint élelmiszeripari hulladék.
2014. nov. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A szobapatkanyokhoz nem ertek (gondolom valami olyasmirol van szo), de a hazipatkany a diot es a kukoricat eszi mint az orulet, hogy a dog vinne el :)


Szerintem adhatsz neki, biztos szereti. Ha van videki ismerosod, akkor kukoricat es toretlen diot, amennyi a patkinak eleg, szinte ingyen tudsz szerezni.


A kutya-/macskatap szerintem is hulladek, nalunk a cicak eszik, de csak azert, mert apu kiskorukban sajnos raszoktatta oket. Egyszer raszoknak, aztan kesobb mar alig akarnak mast megenni.

2014. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
persze most már tudom hogy lehet, a vadonban minden szart megesznek, a patkánynak áldás a kutyatáp
2014. nov. 27. 20:17
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, olyan sötét vagy, mint az éjszaka. Nem adhatsz a patkánynak kutya- vagy macskatápot, túl nagy a fehérjetartalma, emiatt megbetegszik.
2014. nov. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
tudja az mennyit egyen belőle, mellé még fog kapni magot aztán gazdálkodja meg magának, hülye leszek venni neki ezeket a márkás drága szarokat, ne haljon éljen az a lényeg, meg szüljön sok kis patkányt akik a kígyó gyomrában végezhetik
2014. nov. 30. 21:27
 9/12 A kérdező kommentje:
éhen*
2014. nov. 30. 21:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Undorító vagy, kérdező...
2014. dec. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!