Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehet a tengerimalacoka...

Hogyan lehet a tengerimalacokat hozzá szoktatni, hogy éjszaka pihenjenek?

Figyelt kérdés
Hallottam olyanokról, akiknek a tengerimalacaik rászoktak arra, hogy este 10-től pihiznek, reggelik. Az enyémek éjszaka is ugyanúgy 1 órás szakaszokban töltik az időt, mint nappal. át lehet őket szoktatni? Jah kb. 2 hónaposak
2010. jan. 30. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
"reggelik" ? Megeszik a malacokat? :P Elvileg egy fejre mért erős ütés elvileg mindent gyógyít, vagy miaszösz (bár ezt lehet csak Tom és Jerry-ben hallottam:)). VAGY! Vegyél nekik pár nőstényt, lehet estig játszani fognak, és úgy elfáradnak, hogy már csak az alvásra marad erejük :) Esetleg be lehet nekik adni tréfarépát, attól szarrá röhögik magukat, és akkor meg attól fáradnak ki.
2010. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A rágcsálók általában éjszakai állatok, ezt nem lehet szoktatással megváltoztatni.
2010. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
A természetükben benne van, hogy éjszaka aktívak, mint ahogy vadon élő társaik. Sehogyan sem fogod erről leszoktatni őket, ez az ösztön már születésükkor bennük van.
2010. jan. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
nekünk amig volt tengerimalacunk, nem egy oriás terráriumba volt, de elég nagy volt, kiraktuk éjjelre másik szobába, az asztalra, hogy tudjunk aludni tőle.
2010. jan. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem hörcsögöm van,de egész éjjel pörög,nappal meg bevackol. :)
2010. jan. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi nem szoktattuk tudatosan, de egész délután/este, kb. 3-4 órán keresztül valaki játszik vele, gondolom ettől fárad ki annyira, hogy reggelig síri csöndben pihen :=). Aztán, amikor reggel meghallja, hogy valaki motoszkál, ébredezik, már hangos visítással követeli a figyelmet.
2010. jan. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A rágcsálók általában éjszakai állatok, ezt nem lehet szoktatással megváltoztatni.
2010. jan. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha egész napra kitennéd őket futkározni akkor is tartják magukat a szokásos ritmusukhoz.
2010. jan. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem azért de semmi esély.

Északai állatok.

Sok mindenkit zavar az hogy éjszaka mászkálnak.

2010. jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem aranyhörim volt és az 10-től reggelig aludt.

(amikor felébredtünk ő is kelt velünk)

2010. jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!