Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha házi nyuszit fogadnék...

Ha házi nyuszit fogadnék örökbe, és a szobámban tartanám főként, akkor mekkora ketrec kéne neki?

Figyelt kérdés
2014. dec. 3. 16:22
 1/6 KGabi0000 ***** válasza:
Házi nyuszi,tehát nagyra nő,én egy 120-szor 60-ast vennék vagy még nagyobbat.
2014. dec. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia!


Nagyon kitolnál vele. A nyúl utálja a meleget. Csak szenvedne. Vagy a szobádban csak 20 C fok van az év minden napján? Mert akkor hajrá.

2014. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Törpenyuszim már volt,több éven át,nyáron hűtöttem,füleit vizeztem,volt neki jégakku berakva,és volt csempéje. Télen pedig nem csináltam 40fokot.:)
2014. dec. 3. 17:07
 4/6 anonim ***** válasza:
120*60 legalább
2014. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy jól érezze magát elég nagy ketrec kellene. Semmiképp sem akkora, amit a tenyésztők is használnak. Legyen legkevesebb 70 cm magas, hogy akadály nélkül két lábra tudjon állni, ha akar, és jó lenne legalább 100x100 cm alapterület. De minél nagyobb, annál jobb. Ha már ketrec... sajnos.
2014. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sokat lenne kint,előző nyuszi is sokat volt,egy ideig éjszaka is szabadon volt,de aztán bezártam mert egy idő után elkezdett ágyra felugrálni éjjel.:)

Ha itthon vagyok,akkor egész nap kint,amúgy meg 6-7órát kb.

Nem szerettem őt sem bezárni,de azért egy ketrec kéne.

2014. dec. 3. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!