Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » érzékeny a tengeri malac...

érzékeny a tengeri malac ezekre a pontokra (száj, orr, lábak)?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen a lábaira, elég gyengék a lábacskái, ezért nem szabad túletetni őket, hogy elhízzanak! Nekem is volt kettő imádtam őket, de elpusztultak. Megöregedtek.
2010. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan, ezekkel a pontokkal vigyázni kell. Ha felveszed az legyen az első, hogy a tenyered a lábacskái alá rakod, mert nem szereti ha csak úgy lóg a levegőbe, elkezd kapálózni és kikarmolhat. Ha még nem rég van nálad, fiatal példány ne ajánlatos a szájánál piszkálni, mert még összetéveszti a kajájával és lehet megakarja kóstolni, csak nagyon szelíd egyedéknél lehetsz teljesen nyugodt. Az orrát meg egyik állat se szereti ha piszkálja, és ugyanúgy az ember se. Saját állatkáim nagyon szerették ha a 2 füle közötti részt egészen az orra főlé kb. 1 cm-ig dörzsölgettem.
2010. jan. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát a lábaikra tényleg nagyon érzékenyek, csak egyetlen malackám van aki bármilyen pontot enged simogatni a testén....Nálunk az orr és a száj még nem problémás terület! A hasukat nem engedik simizni, a lábukat és azt hiszem ennyi!
2010. febr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. febr. 1. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!