Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög-gazdik mit csináljak?

Hörcsög-gazdik mit csináljak?

Figyelt kérdés
A hörim jobb szemén (vagyis a 'szemhéja' alatt, bőr alatt)mgjelent egy hete egy olyan kinövés, mint az árpa. Nemtudom mit csináljak, ugyanúgy eszik, játszik, nem vettem észre hogy beteg lenne. Elvigyem valahová megnézetni? Vagy ez természetes?
2010. febr. 1. 02:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd el állatorvoshoz! El is pusztulhat a hörcsög!
2010. febr. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vidd orvoshoz!! Enyém elpusztult,mert rá ment a szemére és sajna szó szerint elkezdett száradni a szegolyója. Bár tartok tőle,hogy elküldenek vele,mondván nem foglalkoznak rágcsálókkal,és a kezelés olyan drága hogy abból kitellne 300 db.höri. Most van két dzsáliaija a kislányomnak,mindig figyelem,nehogy előjöjjön rajtuk is.
2010. febr. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajna a hörik nagyon érzékenyek a környezetünkben lévő sugárzásokra, nekem több is volt már és majdnem mind daganatos dologban pusztult el. Az állatorvos semmit nem tud tenni, altatás veszélyes ilyen kis súlyban. Amúgy ált. életük végéig elvannak a kis dudorral, alkalmazkodnak.

De lehet h poros alom irritáció okozta, esetleg elviheted, de sztem csak a pénzedet hagyod ott.

2010. febr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vidd állatorvoshoz
2010. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
voltam orvosnál, vagyis mondtam mi a baja, de aztmondták csak akkor vigyem el, ha újabb jön ki. azért köszönöm a válaszokat:)
2010. febr. 3. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!