Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög vagy tengeri malac?

Hörcsög vagy tengeri malac?

Figyelt kérdés

A kérdésem arra irányulna hogy szerintetek melyik a jobb kis állat? hétköznap 1-2 órát hétvégén többet tudnék vele foglalkozni de napközben egyedül lenne.

A következők érdekelnének még:

-áruk (kb.)

-tartásuk költségei

-szükségeik

-egyedül tarthatóak

bármi más ami eszetekbe jut.:)

köszönöm



2014. dec. 11. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
En is a 2 kozul valasztottam a horcsogot. tengerimalac is edes imadom őket de veluk tobbet kell foglalkozni,nincsenek el egyedul tars kell nekik. a horit egyedul kell altalaban tartani ha egesz nap egyedul van nem zavarja kisebb hely eleg neki. igaz ejjeli allat de en nappal is tudok vele jatszani,felkel akkor is. Tartasa: forgacs 240 ft nekem kitart 2 honapig is heti cserevel. Magkeverek: 200-akarmeddig attol fugg milyen minoseg. Szena:300ft/2 ho
2014. dec. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
elso vagyok hamarabb elment bocsi. olyan ketrecet vettem amiben minden van futokerek,haz,itato stb 4000ft volt ferplast markaju. A hori( torpehori) 1200ft volt. szereti ha foglalkozok vele all a ketrec ajtajaban es ahogy nyilik maszik is a kezembe. Persze barmelyiket valasztod szeliditeni kell. A malacok konnyebb fogni babusgatni de tobb torodest igenyel
2014. dec. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Tuzy Pál ***** válasza:
76%
Nekem mindkettő van : szerintem a hört válaszd , mert olcsóbb , és a tengeri malac állandóan visit .
2014. dec. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt mindkettő, a tengerimalac sokkal jobb! Nem mondom, el voltam a hörcsöggel is, mászott meg minden, 3 évesen meghalt és annyi. Nem lehetett simogatni, dédelgetni, olyan volt mint egy robot.:D

Tengerimalacaimat imádom, tény, hogy drágább a tartásuk, de megéri, fantasztikusak:))

2014. dec. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
malac
2014. dec. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Sezlonyrugó válasza:
Szerintem ha nincs rá nagyon időd, akkor inkább hörcsög (bár egy kicsit büdöset szarik) . A malac egy kicsit igényesebb. Már több mint 4 éve malacozok, és azóta "körülöttük forog a világ". Nem nagyon lehet őket egyedül hagyni. Főleg most, hogy csak 1 van. Sokat kell vele foglalkozni, hogy ne unatkozzon. Valamikor aludni sem lehet tőle. Van úgy, hogy 5 percenként rágja a ketrecet, mert mindig kell neki valami. Uborka, répa, alma, paprika, saláta.....
2014. dec. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

HÖRCSÖG!


Ára:Én 500FT-ért vettem

Szükségeik: étel,víz,tál,itató,mókuskerék,ház,alom,

Egyedül t.: ha nem szeretnél kicsiket akkor egyedül tartsd

2014. dec. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A tengerimalac nem tartható egyedül,
2014. dec. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*A hörcsög csak egyedül, a tengerimalac drágább de szelídíthetőbb és el lehet vele játszani, míg a hörcsöggel nem
2014. dec. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tengerimalac: kb. 2000 ft

tartásuk (kaja, takarításhoz szükséges anyagok, fészekanyag) kb. havi 8-12 ezer

szükségeik: sok törődés, nagy hely, sok kaja, gyakori takarítás

nem tarthatóak egyedül (vagyis tarthatóak, csak úgy szomorúak és magányosak) De csak ellenkező neműeket tarts együtt! És rengeteget szaporodnak.

És hangosak! főleg amikor tüzel a nőstény.

Hörcsög: Áruk: kb. 1000 ft

havi költség: kb 6-8000 ft

szükségeik: Mindennapi kaja, kicsit nagyobbacska hely (7-8 ndm) sok törődés

dzsungi: magányos!

aranyhöri: magányos!

roborovszki: társas, de ha 3-at tartasz együtt nem szaporodnak.

Üdv.:

Egy Törpehörcsögtenyésztő (nem véletlen választottam a hörcsögöket)

2014. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!