Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vettünk hörit és van egy pár...

Vettünk hörit és van egy pár kérdés. TÖRPE?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül egy olyan gömb, hasznos, a méret mindegy?

Nem tudja használni az itatót: majd rájön vagy mi van?

Ha az itatót kiveszem, akkor mennyi gyümit kell neki adni?

Milyen ételeket lehet neki adni?

Mivel lehet koptatni a fogát?


2010. febr. 1. 18:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Sztem a gömb fölösleges, nekünk volt, 1x2x volt benne, végigtojta az egész szobát, utána szerencsére a kislányom véletlen összetörte, de nem is szerette a hörink.

Az önitató nekünk se vált be, de egy pici edénykéből, /gyerekjáték volt/ egész jót iszogat, víz azért mindenképp kell neki!

Tudom, hogy k betűst nem lehet, de a mi hörink imádja a karalábét, én adok neki, már 2 éves elmúlt, sose volt tőle semmi baja.

Fogkotatót mindenképp tegyél be, fontos! /állatkereskedés, pár száz Ft! /

2010. febr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Szia!

Szívesen segítek! Itt van néhány jó tanács!

1. A hörcsöggömb kb. 1500-3000 Ft-ig vannak.- nekem is van egy Dzsungáriai Törpehörcsögöm. Én vettem neki gömböt, és nagyon szereti! Közepes méretű, a törpe hörcsögök számára megfelelő.


2. Az iatatót nem minden hörcsög tudja egyből használni, főleg ha még kicsi! De idővel rájön ne aggódj!-Az enyém is rájött.


3. Ha kiveszed az itatót akkor reggel-este egy gerezd alma elég neki. vagy uborka, répa...stb.


4. Száraz tápból egy nap reggel-este egy kanállal nyugodtan.


5. Lehet kapni különböző fogkoptató köveket a boltban. Lehet vitaminosat is.


* egy fontos: a k-betűs zöldségeket, gyömölcsöket ne add neki mert nagyon büdös lesz tőle a vizelete. Pl.káposzta, karalábé...stb.


Örülök, hogy segítehettem!


Szia! :)

2010. febr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az én höriim imádják a gömböt,persze nem minden höri egyforma.Ki kell próbálni.
2010. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindent
2010. febr. 7. 17:16
 15/15 anonim ***** válasza:
Az itató nem is szükséges, elég ha mindig kap gyümölcsöt. Citrusféléket ne- vagy csak nagyon óvatosan adj neki mert savas (narancs ananász ilyesmi...)A gömb azért nem jo mert akkor nem a te kezedben van :) Mi fogkoptatásra cseresznyefa ágat használunk, a nagyon gyantás fák nem jók
2010. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!