Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpehörim néha csak úgy...

A törpehörim néha csak úgy "nekiront" a kezemnek és elkezd karmolászni, harapdálni, de sosem erősen. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Amúgy abszolút barátságos, majdnem teljesen kézhez szokott, nem harap. Vannak rosszabb pillanatai persze, amikor igenis jól odakap és megharapja az embert. Nekem szokásom néha benyújtani hozzá a kezem, megsimogatni, adni neki kaját, azután "ott felejteni" az ujjaimat, hadd szaglássza, szokja. Ezzel nincs is semmi gond. Aranyosan körbejárkál, rám mászik, ismerkedik, ám néha fogja magát, és nekiállja a bőrömet rágcsálni, "tépni", karmolászni, de soha sem erősen vagy fájdalmasan. Képes vagyok bármeddig tűrni, mert egyáltalán nem rossz érzés. Nem úgy tűnik, mintha meg akarna enni vagy bántani akarna. Akkor mit jelenthet ez?
2014. dec. 25. 02:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősmnek akkor kap oda és harap, ha megijesztik, azon kívül soha.

Nekem pedig leginkább nyalogatja, aztán néha megpróbálja a fogával is kaparászni az ujjaat, persze nem engedem neki, de utána továbbra is a kezemben marad, szerinte arra gondol olyankor, hogy lehet hogy ez is finom :P

2014. dec. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!