Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jelent valamit ha a tengerimal...

Jelent valamit ha a tengerimalacomat az ölembe simogatom, ő motyog közben (azt hiszem mormog), és a kezemet, ujjaimat próbálja nyalogatni, harapdálni?

Figyelt kérdés
Végül is rágcsáló, csak gondoltam hátha ez náluk kifejez valamit. :D Még csak 2 hete van nálam, szóval barátkozunk egymással. Illetve sajnos egyke, mert nem engedhetem meg magamnak hogy ketten legyenek, nincs rá hely, kapacitás. Viszont nagyon szeretem őt, szóval légyszíves ez miatt ne hurrogjatok le. És ezenkívül megadok neki mindent, amire szüksége van.
2011. nov. 26. 10:00
 1/7 anonim válasza:

Az én Patkányom is egyedül van, és nem akarom hogy sok kicsi Patkány legyen... :-)


Nos, az én ujjamat is szokta harapdálni, de azt csak akkor, ha éhes, és jelezni akar, hogy enni akar, vagy akkor, ha játszik. Néha nyalogatja is, szerintem azt a minimális nedvességet nyalja le, amit mi emberek nem érzünk abban a töredék másodpercben, amikor elKEZDÜNK izzadni.


Nekem is volt tengeri malacom. Az teljesen normális, ha prüttyög, motyog, mormog, imádni való lehet :-D V'alszeg jól érzi magát, vagy magyaráz Neked, hogy egy kicsit jobbra, egy kicsit balra... ne aggódj, nem lehet semmi baja.


Az meg, hogy egyke... ez majd változni fog, biztosan a Te helyzeted is, és majd egyszer megengedheted Magadnak, hogy válassz neki egy Fiút/Lányt.

2011. nov. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Igen, nagyon édes amikor motyog. :) És egyszer majd szeretnék mellé társat, de most tényleg nincs nálam 2 malackának hely sajnos. :(
2011. nov. 26. 10:40
 3/7 anonim ***** válasza:
van ilyen morgás féle a tengeriknél de ez azért van mert olyankor jól érzik magukat főleg ha a nyakánál vagy a hátánál simogatod,meg hogy ő neki ott jó és nem akarja hogy abbahagyd
2011. nov. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:)
2011. nov. 26. 11:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


[link]


Itt van, hogy melyik hang, mit jelent! Szerintem te a jól érzem magam hangra gondolsz.. :) Egyébként érdemes az oldalt átvizsgálni, rengeteg dolgot leír a malacokról!


A nyalogatás pedig egyfajta szeretgetés a részükről, viszont nálunk akkor harapdál, amikor pisilnie kell és jelez, hogy tegyem vissza.

2011. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, barátkozik végre velem.:) Köszi.
2011. nov. 30. 09:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Mekkora ketrecben tartod?
2011. dec. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!