Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ezek lehetnek vemhesség jelei...

Ezek lehetnek vemhesség jelei egy tengerimalacnál?

Figyelt kérdés

Kereskedésbe vettem egy lány tengerimalacot és nem tudom eldönteni hogy vemhes-e.


Nagyon nyugodt, a fiút nem engedi hogy megugorja és gömbölydedebb a pocakja mint a másik nőstény. (pedig kb. egyidősek)


ezenkívül egyenlőre semmi más jel nincs de mennyi az esély rá hogy vemhes?


köszi a segítséget.


2014. dec. 27. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Elképzelhető!

A legjobb az lenne ha képet is tennél fel róla vagy küldenél privátba.

Viszont HA terhes ne emelgesd nagyon, nehogy baja legyen a piciknek. És ha kezd társaival agresszív lenni akkor különítsd el őket egymástól, lehetőleg úgy (persze csak ha elég nagy a ketrec) hogy egy másik ráccsal elválaszthatod a ketrecet, vagy ha nem elég nagy egy kisebb ketrecbe tedd a másik kettő ketrece mellé. Az apukát ne tedd az anyuka mellé és a picikhez se 1 hónapos korukig. Egy orvos mindenkép lássa a malacot főleg ha idősebb, mint 1 éves vagy csak 2 hónapos vagy annál fiatalabb!

Remélem segítettem de ne feledd NEM BIZTOS, HOGY TERHES

bár ha kereskedésbe vetted lehet hogy az. Nekünk is onnan vannak és az egyik coci csak egy napig volt ott, de mégis három az egyben akciót fogtunk ki.

És a hímet el kéne különítení a lányoktól és ha akarsz a fiú mellé még egy fiút akkor külön szobába kell lenniük a két nemnek.

Na ennyi és bocs a regényért.

2014. dec. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm. Linkeltem képet, remélem látszik rendesen.

Így mit gondolsz? :)

köszönöm a segítséget :)


[link]


[link]


[link]

2014. dec. 29. 19:11
 3/5 anonim válasza:

Képzeld el, hogy én nem rég vettem egy nőstény malackát állatkereskedésben.Nem látszott rajta semmi különös...

Nem volt se lassabb, se ducibb, se csendesebb mint a többi malacka általában.4 nap múlva takarítanám ki a ketrecét, felemeltem a házikóját és ott szopizott egy tengerimalac bébi rajta. :) Még hirtelen meg is ilyedtem, hogy hogy kerülhetett ez a pici ide :))

Bocsi a hosszú történetért, amúgy nagyon aranyos a malackád.

2014. dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Majd írd meg, hogy mi lett a malacoddal!

Légyszi!

Figyelmedbe ajánlom: [link]

Olvasd el egyébként az első vagyok.

2014. dec. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:) biztos meglepődtél :D


Rendben köszi a segítséget :)

2014. dec. 30. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!