Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyánál mik a vemhesség 1....

Kutyánál mik a vemhesség 1. jelei?

Figyelt kérdés
sok könyvet olvastam már és oldalakat is de tapasztalatok mik ? szépen felépítve a tüzelés kezdetétől a kölykök-ig valaki tud válaszolni? tapasztalatok is érdekelnek a kiskutyák nevelésében. személyes tapasztalatok érdekelnek :) nem oldalakról bemásolt sablon szövegek köszönöm

2014. okt. 7. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Múltkor a könyvesboltban láttam a kutyetenyésztésről egy könyvet, ránézésre volt vagy 600 oldal. Remélem, érted, mire célzok :)
2014. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazából a hasnövekedésből tudsz egyértelműen a vemhességre következtetni, illetve ultrahang :) A hormonok minden kutyusra másként hatnak, valamelyik hisztisebb lesz, valamelyik nyugisabb stb. Az a legfontosabb, hogy folyamatos állatorvosi ellenőrzés allatt álljon az egész procedúra :)
2014. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.nem vagyok kutyatulajdonos nem is hiszem hogy leszek mostanába de ha leszek is csak menhely

2. köszi de részletesebben nem lehetne nekem dolgozathoz kellene bioszból ppt kel csinálnos már sok oldalt olvastam de azok nagyon szakszerűek könyvtárbol vettem ki 2 könyvet de nekem érthetetlenek

2014. okt. 7. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!