Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem engedi meg fogni a...

Miért nem engedi meg fogni a pocakját a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
Először is tudni kell hogy vemhes, és egyáltalán, még hozzá érni se lehet a pocakjához mert ugrik egyet és lenyomja a kezem is. Természetesen nem eröltetem a dolgot, ha nem akarja akk nem nyulkálok oda, csak szerettem volna megtaperolni, hogy mennyire is mozognak benne, mert elötte engedte valamennyire, de mostanra már egyáltalán nem. Szóval a vemhesség miatt nem engedi, feszülhet a hasa és érzékeny? Sajnos fogalmam sincs, hogy mikor ellik, mert az állatkereskedésből úgy hoztam haza, hogy fogalmam sem volt róla, de úgy gondolom, hogy már az utolsó hetekben járhat.

2015. jan. 2. 20:12
 1/2 anonim válasza:
Nekem két malacom van, és egyik sem szereti, hogyha a hasát fogják, szerintem ez nekik természetes. Ha vemhes, akkor őleg ne tapizd, biztos nem jó érzés neki.
2015. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze nem erőszakolom, természetesen :)
2015. jan. 2. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!