Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kettő nyúl vagy egy?

Kettő nyúl vagy egy?

Figyelt kérdés

Lesz nyulam, de nem tudom eldönteni, hogy kettő vagy egy legyen. Mindkettő verzió mellett és ellen is szólnak érvek, tisztában vagyok velük, úgyhogy nem azt szeretném, hogy ezeket írjátok le. Azt is tudom, hogy nagy átlagban a bakok magányosabbak, tehát ha egy mellett döntök, bak lesz, ha kettő akkor pedig két nőstény. Kommentbe csak annyit kérnék, hogy "egy" vagy "kettő", semmi egyéb magyarázatot, ha lehet.

Szóval szerintetek?


2015. jan. 3. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy.
2015. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy.

Elnézést ezért a kis indokért: ha többet akarsz tartani ivartalanítás nélkül számítani kell a gyakori vitára.


Nekem is egy nyuszim van, de a betegségek elkerülése miatt ivartalanított.

2015. jan. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy
2015. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egy
2015. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szerintem meg kettő.


Ha van elég hely kettőnek, akkor jobb is nekik társaságban. Mindig azt mondják, verekednek. Nekem több mint 20 éve nyulaim vannak, egyszerre mindig csak 2 vagy 3 volt, egyneműek, sosem verekedtek. Persze ettől még másé verekedhet, de nem igaz hogy minden esetben ez van, sőt..

2015. jan. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet kettő is, ha szeretnéd. De ne 2 nőstény legyen, hanem egy ivartalanított bak+ ivartalanított nőstény, ők jönnek ki a legjobban. Csak arra kell figyelni, hogy már 3 hónaposan ivarérettek lehetnek, ivartalanítani meg kb 10 hónaposan lehet, tehát addig teljesen külön kéne tartani őket.
2015. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha kettő, akkor két nőstény lesz mindenképp, de kiskoruktól kezdve együtt lesznek, ez valamennyit azért segít.
2015. jan. 7. 20:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed, de akkor rendezkedj be arra, hogy könnyen lehet, hogy nem fogod tudni őket együtt még kiengedni sem anélkül, hogy bunyó lenne. A nőstények még a bakoknál is területvédőbbek.
2015. jan. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Két ivaros nőstény nyuszit nem lehet együtt tartani, csúnya verekedés lesz belőle. Akár tesók akár nem.
2015. jan. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Két bak jobb lenne?

Amúgy a tengerimalacokra is ez mondják, mégsem eszeketek soha a nőstényeim.

2015. jan. 8. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!