Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek, mekkorának kell...

Szerintetek, mekkorának kell lennie egy 4hetes tengerimalacnak?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt hazahoztam a kereskedésből egy tengerimalacot. Már volt itthon 4 de gondoltam +1 malacka már nem sok vizet zavar és legalább nem kígyóeledel lesz belőle. Egy tenyeremben elfér...voltak már nálunk picik (1x) és ők kb.1 hetes korukban voltak ekkorkák. Lehet abból gond, hogy ha hamarabb választották el az anyjától? Most ahhoz a tengerimalacomhoz tettem, amelyik már voltak utódai, úgy láttam, hogy ő nem ellenséges vele...
2010. febr. 5. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Egészen picick, elférnek a tenyeredben.

Én is 4 hetesen kaptam az gyiket, a méásikat 5 hetesen, mindketten picik voltak.Attól is függ, hogy hányan szülttek egyszerre, mert minél többen, annál kisebbek, de mindig van egy legkissebb, lehet hogy neked is olyanok vannak.Nekem is minda jét cocim a legkissebb, egyiknél 3an születtek, másiknaál csak 2en, de akár 6an is lehetnek tsók..

Remélem segítettem

2010. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, bocsi a félrenyomásokért, remélem azért érted..
2010. febr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:P Igen! Igazad van! Csak azért gondoltam, mert nálunk volt már egy ellés és ott a picik 1 hetesen voltak ennyire aprók és csontosak. Mondjuk ez az apróság nagyon eleven, mozgékony, jóétvágyú és ami a legédesebb benne az az, hogy ha beteszem a kezemet hozzá, máris benne a segge a tenyeremben :D
2010. febr. 5. 18:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előző vok.

Az nem nagy baj ha kicsik, az enyém is pici, törékeny, de minden oké, egészséges, játékos..

2010. febr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!