Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vajon terhes lett a törpenyulam?

Vajon terhes lett a törpenyulam?

Figyelt kérdés
Van egy oroszlánfejű törpenyulam és tegnap összeeresztettem egy hímmel remélve hogy párosodni fognak.Így is lett de miután már elég sokszor ráugrott(3-4 alkalommal le is fordult...)a nőstény hirtelen menekülni kezdett és ha a bak a közelébe ment "sírni" kezdett...Egyébként az elején rendesen megállt sőt ő kezdeményezett a félénk hímnél...Aztán másnap kiengedtem az anyát s mivel folyton a hím ketrecét szaglászta kiengedtem a hímet is de ugyanúgy menekült előle sőt meg is támadta a bakot.Egyébként a párosodás napján javában ivarzott(telebogyózta a szobát dobálta a fejét és rengeteget húgyozott...Nagyon szeretném tudni hogy ezek annak a jelei-e hogy sikerült a párzás mivel a hím nem az én nyulam és már csak néhány napig lehet nálam...tapasztalatokon alapuló válaszokat várok!

2015. jan. 7. 17:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
8-as voltam
2015. jan. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
56%

"Mivel részletesebben ezt a témát semelyik olvasmányom nem érintette"


Könyörgöm...ne csináld, fejezd be

2015. jan. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ti fejezzétek be!!! Megkaptam a számomra hasznos választ a többiek "segítségéből" nem kérek...Örülnék ha erre a kérdésre már nem érkezne több válasz ,egy életre elegem van ebből az oldalból...
2015. jan. 16. 06:41
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
brühühü szegény szporítónak elege van. nekem meg az ilyen felelőtlen emberekből mint te!
2015. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Igen valóban elegem van a hozzád hasonló szánalmas emberekből akik az interneten élik ki idegbeteg hajlamaikat...De most komolyan: mégis miért fáj nektek az ha én szaporítom a törpenyulamat???Kinek származik belőle kára???A nyulak nincsenek túlszaporítva az országban, ellentétben a kutyákkal és a macskákkal...Mint már kétszer is elmondtam: kisállatkereskedésünk van ahol az apukám már többször is adott el nyulakat...Soha nem volt még olyan hogy valamelyik nyúl nálunk maradt volna annak ellenére hogy az emberek jól tudják hogy egy állatkereskedésből hiába várnának "törzskönyvet"(ha egyáltalán van ilyen a nyulaknál...)A nyulak új gazdái rendszeresen vissza járnak szénát vagy egyebet venni és még senki nem panaszkodott az állatok betegessége miatt...És nem értitek meg hogy az idegbeteg, gyerekes válaszaitokkal nem értek el semmit???
2015. jan. 17. 20:05
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem a válaszok idegbetegek jellegűek, hanem, ahogy ezekre reagálsz.
2015. jan. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Jó akkor most elmagyarázom: Én feltettem egy kérdést amire megkaptam a válaszom...Ez így teljesen jól is lenne csakhogy tinektek MUSZÁLY belekötni mert milyen már hogy senki nem mondja el neki hogy milyen "felelőtlen"...Észreveheted hogy az első embereknek még teljesen normális hangvételben válaszoltam de az ami igazán feldühített hogy két héttel később még mindig érkeznek válaszok( a válaszolók biztos úgy érzik hogy "majd ők megmondják a tutit", pedig valójában ugyanazt szajkózzák amit előttük már tízszer leírtak...)Egyébként, utolsó válaszoló, a válaszodból látszik hogy már nem is tudsz érveket felhozni ellenem de azért "nehogy már az agyatlan szaporítónak legyen igaza"...
2015. jan. 18. 08:03
 18/19 anonim ***** válasza:
2015. jan. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Bocsi! :D Utálom amikor helytelenül írok egy szót...:)
2015. jan. 18. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!