Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Két hörcsögöt együtt lehet...

Két hörcsögöt együtt lehet tartani?

Figyelt kérdés
hím-nőstény párosra gondolok és arany hörikre :D
2010. febr. 6. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlatos. A hörcsögök alapból magányos természetűek és a nőstény nem bírja elviselni maga körül a hímet. Kivéve párzás idején. Verekedni fognak a helyért,élelemért stb. Nekem is külön kellett raknom őket pedig ők testvérek voltak és kis koruktól együtt voltak. Mondhatnám, hogy a Dzsungáriai Törpehörcsög jobban meg fér egymás mellett de én pont ma vettem kettőt és szét kellett választani őket is mert verekedtek. Persze lehet csak az új hely miatt mivel a kereskedésben együtt voltak.
2010. febr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az aranyhöri végképp nem társas. Dzsungiknál néha előfordul,hogy egy ideig elviselik egymást, de nagyon ritka.

Sajnos a kerikbe nem nagyon foglalkoznak velük,tehát "ha összevesznek se érdekel senkit".

Amúgy ha a hím és a nőstény mindig együtt van,akkor egyfolytában lesznek kölykök,ami tönkre teszi az anyát.


-dzsungitenyésztő-

2010. febr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kettőt akarsz akkor oszd ketté a ketrecet/terráriumot hogy külön legyenek.
2010. febr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem mindig eggyüt van a 2 csaj hörcsög..semi veszekedés...Régen Fius és lány höri volt egyben akkor se volt hepaj csak 1-2X nagyon ritkán.
2010. febr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!