Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Több kérdés: 1. Lehet több...

Több kérdés: 1. Lehet több hörcsögöt együtt tartani, egy ketrecben? A többi lentebb!

Figyelt kérdés
2. Melyik a jobb a fiú vagy a lány hörcsög? 3. Aranyhörcsög vagy törpehörcsög? 4. Mekkora ketrec kell 1-2-3 hörcsögnek? 5. Ezen hogy mászik a kerékbe az állat? Teszvesz.hu/item1309269214_nagy_ketrec_ragcsalok_reszere. Html#gallery 6. Emeletes ketrec legyen vagy egyszintű? 7. Mennyi zöldséget-gyümölcsöt kell nekik adni egy héten? 8. Mennyibe kerül egy hörcsög eltartása egy hónapra? Ennyi lenne! Légyszi próbálj meg mindre válaszolni!
2010. nov. 17. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Igen, az Auchan reklámban is így van, a macska a mentoruk.

2. A fiúnak a lány, a lánynak a fiú.

3. Aranyhörcsög.

4. Akkora, hogy kényelmesen elférjen(ek) benne.

5. Berakja a jobb első lábát, aztán a bal elsőt, majd a jobb hátsót és végül a bal hátsót. Vagy egyszerűen csak beugrik. Az is lehet, hogy neked kell berakni (a fene egye meg a grófi magját!)

6. Egyszintű. Tudod mit, emeletes. Akkor viszont szerelj bele liftet is, a hörcsögök imádni fogják. Lefelé meg csuszdázhatnának.

7. Ezt ki kell tapasztalni. Mert ha túl sokat adsz, akkor lehet, hgy nem eszi meg egyszerre, és akkor a következőnél ár nem lesz olyan friss.

8. Attól függ, hogy honnan szerzed be a kajájukat (saját kert vagy biopiac.)

2010. nov. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én ilyen emeletes ketrecre gondoltam: [link]
2010. nov. 18. 06:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, ez tök jó, felül lakik csőrike, alul a hörcsögök.
2010. nov. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez enm jó könnyen beakada lába a hörinek , főleg az aranynak
2010. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!